Zaloguj
Reklama

Kolorowy świat zabawek

Autorzy: Renata Machaczek
Dziecko pokazujące język
Fot. Shutterstock
Dziecko pokazujące język
(5)

Wszyscy dobrze wiemy, iż zabawki (zwłaszcza te kolorowe) niezbędne są w codziennym życiu naszych maluszków. Zwłaszcza jeśli my, młode mamy mamy wiele innych zajęć domowych w ciągu dnia.

Reklama

Wtedy idealną zabawką dla naszego dziecka może być wielofunkcyjna zabawka jeżdżąca, która nie tylko jeździ, ale także gra. Idealna na spacery dla naszej pociechy. Nie tylko tej małej, ale także i "dużej". Zabawka ta jest dużym plusem, ponieważ z pewnością zainteresuje ona także tatusia, który wybierze się na spacer ze swoją pociechą.

Dzięki niej nasze dziecko z pewnością będzie o wiele bardziej spokojniejsze, a jego drzemka w ciągu dnia nieco dłuższa, ponieważ wrażenia z jeżdżenia taką zabawką są naprawdę duże! Zwłaszcza gdy nasz maluszek już chodzi i nie zawsze mamy siłę, aby za nim ciągle biegać. Dzięki niej nasze dziecko z pewnością będzie o wiele bardziej uśmiechnięte, a co ważniejsze bardziej szczęśliwe. Zazna też o wiele więcej świeżego powietrza.

A my, mamy możemy co dzień wybierać się z naszym maluszkiem(a także jego zabawką) na taki spacer, gdyż jest ona idealna i wręcz do tego stworzona. Ważne jest też, aby była ona kolorowa, gdyż musi ona przyciągać uwagę, a przede wszystkim wzrok naszego maluszka, który nieustannie rozgląda się i szuka wielu kolorowych rzeczy, które zaciekawiają i przykuwają jego uwagę.

Ważne jest też, aby zabawka ta była stabilna, ponieważ bezpieczeństwo naszego dziecka odgrywa tu najważniejszą rolę. Zabawka ta musi mieć uchwyt, którym mama będzie kontrolowała przebieg wycieczki, tak aby nic złego nie mogło nas spotkać.

Reklama
(5)
Komentarze