Zaloguj
Reklama

Jestem sexy mamą

Autorzy: Anna Szewczyk
Włosy
Fot. ojoimages
Włosy
(0)

Każda mama po urodzeniu czuje się szczęśliwa. To cudowne uczucie kiedy widzi się radość, a momentami łzy w oczach mamy, że przyszła oczekiwana długo na świat jej upragniona kruszynka. Wiadomo, że szczęśliwy jest również tata dziecka.

Reklama

W danym momencie nie myślą o tym jak mają wyglądać sexy tylko o swoim dziecku. Oczywiście, że mama myśli tylko dziecku, a nie o sobie. Takie są mamy, że poświęcają się dla dobra dzieci. W nocy znajdują czas jak nie śpią, gdy czuwają nad dzieckiem, myślą o swojej figurze, jak wygląda ona po porodzie. Istotną rolę odgrywa akceptacja kobiety jako mama i wyglądu po urodzeniu. Czy kobieta czuje się dobrze po urodzeniu dziecka?

Zdarza się, że kobieta nie akceptuje siebie po porodzie gdyż uważa, że nie wygląda tak jak wyglądała przed ciążą. Wiadome jest,że kobieta po urodzeniu dziecka staje się dojrzalsza emocjonalnie, gdyż łączy nierozerwalnie ją więź z dzieckiem oraz mężem.

Sexy mama, aby poczuła się, że jest kobietą naprawdę sexy nie musi udawać. Wystarczy kilka czynników, aby poczuła, że to jest to.

Cechy sexy mamy:

• Pozytywne nastawienie, od którego zależy jej każdy dzień.

• Codzienny uśmiech, który sprawi, że dziecko będzie czuło obecność swojej mamy.

• Radość z codziennego dnia, uciecha z posiadania swojej rodzinki.

• Wypoczynek, który wpływa bardzo na codzienne funkcjonowanie.

• Dbanie w wolnym czasie o figurę, ćwiczenia najlepiej rozciągające i rozluźniające, spacery z dzieckiem.

• Makijaż, codzienny, uczesanie, podcinanie końcówek, podczas gdy są końcówki są zniszczone, regulacja brwi, stosowanie odpowiednich i dobranych kremów pielęgnacyjnych.

• Nowe ubrania, muszą być dostosowane do figury, można dobrać tak aby figurka podkreślała to co jest sexy, sprawi, że można się poczuć, że jest się znów kobietą, sexy-mamą.

Sexy mama powinna czuć docenienie ze strony partnera, że wygląda pięknie. Samo urodzenie dziecka jest najpiękniejszym darem od życia. To jest wiadome, że nie będzie się wyglądało jak przed porodem, ale jak będzie sexy mama dbała o siebie podczas ciąży to sukces murowany. Serce matki jest tylko jedno, które zawsze kocha, wybacza, przyjmuje przykrości dziecka, lecz zawsze kocha i nigdy nie opuści. Taka jest właśnie sexy mama zawsze kochająca i dla każdego dziecka będzie sexy.

Reklama
(0)
Komentarze