Zaloguj
Reklama

Jak dobrze wyglądać nago ? - Gok Wan

Współautorzy: okładka: Publicat
gok, wan
Fot. wyd. Publicat
gok, wan
(5)

Każda z nas ma okazję w tej chwili obcowania z pomysłowym i szalonym Gokiem „sam na sam” dzięki publikacji wydawnictwa Publicat – „Jak dobrze wyglądać nago”.  Książka przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które zastanawiają się jak się ubrać i jak dobierać ubrania oraz bieliznę by czuć się komfortowo w ciągu dnia.

Reklama

Znajdziecie tu przede wszystkim opisy kobiecych sylwetek wraz z wszystkimi najważniejszymi radami, do których powinnyśmy się dostosować by dobrze czuć się we własnej skórze. Dzięki książce kobiety mogą zrozumieć, że by dobrze wyglądać nie trzeba się katować  dietami i ćwiczeniami, a wystarczy zmienić styl i sposób ubierania się, dobrze dopasować strój i bardziej uwierzyć w samą siebie.

Gok radzi i daje ważne wskazówki w swojej książce. Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy jest się typem gruszki czy słodkiej muffinki. Każda z Was ma szansę zapoznania się z cennymi radami na temat swojej sylwetki.

Oprócz informacji na temat mody, znajdziesz w książce rady dotyczące zastosowania kosmetyków oraz dowiesz się jaka galanteria pasuje do wybranego stroju.  Znajduje się również rozdział poświęcony bieliźnie. Gok pisze o czymś czego na co dzień nie widać, a spełnia jedną z najważniejszych ról dobrego wyglądu i samopoczucia u kobiet. Tak! Bielizna jest bardzo ważna, jej nieodpowiedni dobór może zniszczyć całą koncepcję związaną z ubieraniem się.

Po przeczytaniu lektury zaczęłam zwracać większą uwagę na ulicy na sposób ubierania się kobiet. Dodatkowo moją uwagę skupiły rodzaje sylwetek i dobór do nich ubrań. Z przykrością stwierdzam, że 90 % kobiet jakie zaobserwowałam było ubranych niezgodnie w stosunku co do swojej sylwetki. Czasem nie mamy nawet świadomości, że ubieramy się źle, a mała zmiana może uczynić cuda, bez odchudzania. Zatem jak zrzucić 5 kg nie chudnąc? Przeczytaj tę książkę, a dowiesz się i tego i wielu innych ciekawostek ze świata mody i przede wszystkim ze świata Goka, który uwierzcie mi, wie co robi i robi to dobrze!

Reklama
(5)
Komentarze