Zaloguj
Reklama

Internet w świecie kobiet

Autorzy: Natalia Heczko
Praca zdalna
Fot. ojoimages
Praca zdalna
(5)

Fakt, że Internet stał się integralną częścią naszego życia już nikogo nie dziwi. Czasem jednak zdarza się tak, że mimo iż wiemy jak się poruszać w sieci to jednak błądzimy gdzieś po omacku nie wiedząc do końca czego szukamy. A jest czego szukać. Newsy, plotki, ploteczki, nowinki... kogóż z nas nie interesują? Ale Internet to także doskonałe narzędzie do nawiązywania znajomości, znajdowania pracy, pozyskiwania potrzebnych informacji czy szukania porad. Zarówno kreatywna bizneswoman jak i troskliwa matka, szczęśliwa mężatka czy spełniona singielka znajdą tutaj coś dla siebie.

Reklama

Wbrew ogólnie panującemu stereotypowi, wykreowanemu zresztą głównie przez męską część naszego społeczeństwa, spotkanie kobiety z techniką wcale nie musi nieść za sobą katastrofy. Wystarczy tylko opanować sztukę skutecznego wyszukiwania informacji w którejś ze znanych wyszukiwarek i już Internet stoi przed nami otworem. Możemy przeszukiwać całą książkę kucharską szukając jednego przepisu lub wertować opasłe strony książki telefonicznej w poszukiwaniu hydraulika i to takiego, który świadczy usługi w naszym mieście. A wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę hasło którego szukamy i nacisnąć ENTER. W ten prosty sposób wyszukamy np. interesującej nas pracy czy kursów podnoszących kwalifikacje.

Korzystając z dostępu do Internetu możemy ułatwić sobie życie – rezerwując bilety, korzystając z bankowości on-line, płacąc rachunki przez Internet, robiąc tanie zakupy lub wysyłając e-maile, które już po chwili wyświetlane są na monitorze adresata.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Fozik.pl, zdjęcia: ojoimages

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze