Zaloguj
Reklama

Internet w świecie kobiet

Autorzy: Natalia Heczko
Internet w świecie kobiet
Fot. ojoimages
(5)

Fakt, że Internet stał się integralną częścią naszego życia już nikogo nie dziwi. Czasem jednak zdarza się tak, że mimo iż wiemy jak się poruszać w sieci to jednak błądzimy gdzieś po omacku nie wiedząc do końca czego szukamy. A jest czego szukać. Newsy, plotki, ploteczki, nowinki... kogóż z nas nie interesują? Ale Internet to także doskonałe narzędzie do nawiązywania znajomości, znajdowania pracy, pozyskiwania potrzebnych informacji czy szukania porad. Zarówno kreatywna bizneswoman jak i troskliwa matka, szczęśliwa mężatka czy spełniona singielka znajdą tutaj coś dla siebie.

Reklama

Wbrew ogólnie panującemu stereotypowi, wykreowanemu zresztą głównie przez męską część naszego społeczeństwa, spotkanie kobiety z techniką wcale nie musi nieść za sobą katastrofy. Wystarczy tylko opanować sztukę skutecznego wyszukiwania informacji w którejś ze znanych wyszukiwarek i już Internet stoi przed nami otworem. Możemy przeszukiwać całą książkę kucharską szukając jednego przepisu lub wertować opasłe strony książki telefonicznej w poszukiwaniu hydraulika i to takiego, który świadczy usługi w naszym mieście. A wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę hasło którego szukamy i nacisnąć ENTER. W ten prosty sposób wyszukamy np. interesującej nas pracy czy kursów podnoszących kwalifikacje.

Korzystając z dostępu do Internetu możemy ułatwić sobie życie – rezerwując bilety, korzystając z bankowości on-line, płacąc rachunki przez Internet, robiąc tanie zakupy lub wysyłając e-maile, które już po chwili wyświetlane są na monitorze adresata.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Fozik.pl, zdjęcia: ojoimages

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze