Zaloguj
Reklama

Premiera pierwszego zwiastuna "Jak się pozbyć cellulitu"

Autorzy: Biuro Podróży Reklamy
Lustro
Fot. ojoimages
Lustro
(0)

Zobacz pierwszy zwiastun „Jak się pozbyć cellulitu”. Najnowszy film Andrzeja Saramonowicza – autora największych hitów komediowych ostatnich lat („Testosteron”, „Lejdis”) – zapowiada się jako jeden z najbardziej niezwykłych filmów przyszłego roku. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch, Wojciecha Mecwaldowskiego i Tomasza Kota, a przed filmem logo Warner Bros. To pierwszy film w historii polskiego kina, który jest firmowany przez hollywoodzkie studio.

Reklama

Co się stanie, kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch zaufają zbytnio zawartości fajki wodnej? Jak szybko może się poruszać Mecwaldowski owinięty folią spożywczą? I po co mu pistolet? Czy Kot jest miłośnikiem striptizu? I czy naprawdę w XXI wieku polskie kobiety może ścigać wilkołak? - odpowiedzi na te pytania można znaleźć w teaserze komedii

"Jak się pozbyć cellulitu". Od dzisiaj można obejrzeć go w Internecie, a od piątku w kinach w całej Polsce. "Jak się pozbyć cellulitu" to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Producentem "Jak się pozbyć cellulitu" filmu jest Warner Bros. To pierwsza produkcja, która jest wynikiem kontraktu zawartego między polskim oddziałem hollywoodzkiego studia a Andrzejem Saramonowiczem i jego firmą San Graal. Film trafi do kin 4 lutego 2011.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • zdjęcia: ojoimages

Reklama
(0)
Komentarze