Zaloguj
Reklama

Istnieje idealny związek?

Autorzy: Patrycja Machaczek, zdjęcia: ojoimages
Zbliżenie
Fot. ojoimages
Zbliżenie
(0)

Idealny związek to relacja oparta na oddaniu, szczerości, miłości i całkowitej wierności względem drugiej osoby. To zestawienie, w którym dla partnerów najważniejsze jest to, co w środku, nie na zewnątrz. 

Reklama

To powiązanie, w którym ważniejsze jest wewnętrzne piękno, nie zewnętrzne. 
Idealny związek to także umiejętność dostrzegania tego, co stanowi prawdziwą wartość partnera, a także tego, co tkwi w jego duszy. To związek, w którym partnerzy rozumieją się bez słów i są dla siebie wszystkim. To sytuacja, w której dwoje ludzi potrafi i chce ze sobą rozmawiać, i poznawać siebie nawzajem, gdzie jeden dla drugiego jest przyjacielem, w którym w każdej sytuacji może znaleźć ciepło i wsparcie.

To związek, w którym zarówno jedna, jak i druga strona wkłada całą energię, chęci i siłę w to, aby pielęgnować tę wyjątkową relację.

 

 

To także gotowość do całkowitego oddania względem partnera. To powiązanie oparte na całkowitym zaufaniu i obronie drugiego, nawet w sytuacji, która wydaje się być bez wyjścia. To gotowość do wielu wyrzeczeń względem partnera, a także umiejętność odgadywania jego uczuć, pragnień, marzeń czy myśli.

To dwie dusze w jednym ciele, które były, są i będą ze sobą na dobre, i złe, w zdrowiu, i chorobie, w szczęściu, i nieszczęściu... na zawsze.

Reklama
(0)
Komentarze