Zaloguj
Reklama

Centrum Dietetyczne Online – Instytut Żywności i Żywienia zaprasza do skorzystania z internetowej Poradni Dietetycznej!

Wizyta u dietetyka
Fot. medforum
Wizyta u dietetyka
(0)

Brak czasu, środków czy problemy ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty to niejednokrotnie przyczyna, dla której Polacy nie decydują się na wizytę u dietetyka. Naprzeciwko tego typu problemom wychodzi Instytut Żywności i Żywienia, który zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych.

Reklama

Jak prawidłowo się odżywiać? Co jest korzystne dla naszego organizmu, a co nie? Jak zbilansować posiłek? Na te pytania z pewnością odpowie sztab dietetyków z Instytutu Żywności i Żywienia, którzy będą robić to w nieco odmiennej formie, bo on-line.

Internauci mogą zadawać pytania od poniedziałku do soboty przez dwanaście godzin dziennie. Co ważne, porad udzielają wyłącznie specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w zakresie poradnictwa dietetycznego. Rozmowa z dietetykiem może przebiegać dwutorowo – za pomocą komunikatora Skype bądź tradycyjnie: za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Uzyskanie jednej porady nie zamyka drogi do umówienia się na kolejną wizytę! Jak wskazują przedstawiciele Instytutu Żywności i Żywienia, w Polsce około 20 milionów Polaków wymaga porady dietetycznej. Blisko 18 milionów Polaków cierpi na nadwagę lub otyłość, 9 milionów na cukrzycę. Zdrowa, zbilansowana dieta pozwala nie tylko na polepszenie stanu zdrowia, ale przede wszystkim na ograniczenie ryzyka zachorowania na wiele chorób. Weźmy zdrowie w nasze ręce!

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze