Zaloguj
Reklama

Plan: Jak żyć długo i szczęśliwie? - Alisa Bowman

Autorzy: Aleksandra Miler, okładka: Zysk Literanova
Zamyślona kobieta
Fot. ojoimages
Zamyślona kobieta
(0)

Czasem chcę zabić swojego męża.

Plan. Całe życie planujemy. Układamy niczym puzzle. Kiedy zaś okazuje się, że któryś z elementów zgubił się, szukamy. Z jakim wynikiem?

Reklama

Alisa Bowman – dziennikarka, żona, matka maleńkiej Kariny postanowiła opowiedzieć o swoim małżeństwie (także w relacjach intymnych). Zaczęła ratować je przy pomocy poradników. Opowiedziała swoje doznania i działania na kartach książki „Plan: żyć długo i szczęśliwie. Jak ratowałam swój związek, gdy skończyła się bajka”.

„Plan” z wydawnictwa Znak Literanova to pewnego rodzaju poradnik z bardzo wdzięcznym poczuciem humoru. Pewnego razu w myślach bohaterka kupowała nowy dom, skrzętnie planowała, co zrobić, żeby zamordować męża, aby nie wyszło na jaw, iż to ona pozbawiła go życia.

Zawartość niesamowitego poradnika została podzielona na rozdziały, które warto czytać po kolei. Niewątpliwie, jeśli nie masz na początek wiele czasu, autorka opowiadając o swoim życiu wtrąca uwagi, które zostały tu zaznaczone w tekście odmienną czcionką i wyróżnione falowaną linią. Pozwala to na szybkie wprowadzenie zmian w nastawieniu do swojego związku i partnera.

Najistotniejszym pytaniem w ratowaniu emocjonalnego dorobku okazuje się pytanie czy chcesz uratować swój związek? Czy oboje chcecie spróbować? „Jeżeli odpowiecie „tak”, umówcie się, że przez cztery miesiące będziecie realizować plan ratunkowy”. Na ogół mężczyznom należy mówić wprost czego się pragnie, oczekuje, potrzebuje, ale co oznacza WPROST?

Polecam niezmiernie gorąco w kryzysie: małżonkom, parom, i mimo wszystko singlom. Swoje starania opowiedziała kobieta, to jednak nie wyklucza tego, iż panowie, którzy także czują się wykorzystywani w związku, nie nadążają za swoją drugą połówką - poczują ulgę dzięki poradom Bowman.

 

Reklama
(0)
Komentarze