Zaloguj
Reklama

I po cholerę mi to było !!! - Marta Osa

Współautorzy: okładka: Zysk i S-ka
Opryszczka
Fot. ojoimages
Opryszczka
(4)

Na początku spoliczkowanie księdza i odejście na urlop zdrowotny.  Potem wypijanie kolejnych kieliszków do dna metaxy, praca nad restaurowaniem ogródków i w międzyczasie wiele ciekawych, szalonych aż akcji!

Reklama

Ola – główna bohaterka jest stale szarpana emocjonalnie przez oblicze codzienności.  Sercowe perypetie bohaterki kręcą się wokół jej osi, sytuacje w jakich się znajduje wywołują czasem aż paniczny śmiech, a wszystko wydaje się być jakieś takie niedokończone, chaotyczne.

Ola jest kobietą, która wyznacza sobie sama własne zasady i sama je zmienia. Nikt nią nie dyryguje, nikomu się nie podporządkowuje i robi tak jak sama uważa.  Szukanie ukochanej osoby może nam się wydawać bardzo stereotypowe w co drugiej książce, Osa pokazuje nam te poszukiwania nieco z innej perspektywy. 

W życiu bohaterki wiele się dzieje, mimo niektórych sytuacji gdzie wiadomo, że czasu się nie cofnie, Ola nie żałuje swoich dokonań i ma świadomość, że jeszcze wiele wspaniałych chwil życia przed nią. O czym dokładni jest ta opowieść, dowiedzcie się same. Potrzymam Was trochę w niepewności, byście z nutką tajemnicy mogły sięgnąć po tę książkę.

Lekki i przyjemny w czytaniu język Osy sprawia, że książkę czyta się swobodnie. To dobra alternatywa na oderwanie się od rzeczywistości, gdy mamy wiele przyziemnych problemów.

Ta książka zapewne nie utkwi nam w pamięci jako nadzwyczajna, która podbiła nasze serce, ale to dobre rozwiązanie na rozluźnienie emocji po ciężkim dniu pracy. Wesoła i zakręcona opowieść o Oli zapewne zostanie Wam w pamięci.

Zachęcam do lektury wszystkie panie, które miały zły dzień. Ta książka na pewno poprawi Wam humor.

Reklama
(4)
Komentarze