Zaloguj
Reklama

Badz piękną matką i ciesz się życiem

Autorzy: Kamila Nowacka
Matka i dziecko
Fot. Panthermedia
Matka i dziecko
(0)

Jeśli doczekałaś się już pociechy, a twoja buzia i ciało jest zadbane warto dla dopełnienia szczęścia zorganizować sobie plan zajęć z naszymi pociechami.

Reklama

Grunt to być szczęśliwą - wtedy jesteśmy również piękniejsze. Nasze dzieci są bowiem najważniejszym skarbem jaki możemy od życia otrzymać i należy spędzać każdą chwile z nimi, oczywiście nie zapominając o sobie i swoich potrzebach.

Najlepiej jest wychowywać nasze dzieci bawiąc się i spędzając z dziećmi wolny czas. Jeśli one są szczęśliwe my jesteśmy szczęśliwe a co za tym idzie szczęśliwe, wypoczęte i piękne. Możemy pójść z dzieckiem na wspólny spacer ruch bowiem to zdrowie, który wpłynie korzystnie na nas i na nasze pociechy. Jeździć na rowerze, rolkach, a wiec aktywnie spędzać czas bo grunt to dobra zabawa.

Dziecko nie jest żadnym ograniczeniem dlatego też nie należy podchodzić do tego w ten sposób: a mam dziecko nie mogę sobie na to pozwolić nie może wyjść z koleżanką np do kawiarni.

Babcie na pewno ucieszą się, że będą mogły spędzić z wnukami więcej czasu a my zrobimy coś dla siebie, dla poprawy własnego samopoczucia. Nie musimy sobie odmawiać życia towarzyskiego, dawnych znajomości czy zajęć, należy jednak wziąć pod uwagę że teraz mamy dziecko i to właśnie ono jest na pierwszym naszym planie.

Matki wiele sobie odmawiają, nie dbają o siebie a to nie wpływa dobrze na ich samopoczucie, czują się zdołowane i nieatrakcyjne. Tu właśnie leży błąd. Możemy czerpać z życia tak jak przed urodzeniem dziecka tyle tylko, że z umiarem i zawsze stawiając pociechę na pierwszym planie.

Reklama
(0)
Komentarze