Zaloguj
Reklama

500 cudów świata

Autorzy: Monika Mierzwa, okładka: Publicat
500, cudow, swiata
Fot. wyd. Publicat
500, cudow, swiata
(5)

Dorastałam w świadomości, że cudów świata mamy tylko albo zaledwie 7. Tymczasem dostałam do ręki książkę o tytule „Księga 500 Cudów Świata” wydawnictwa Publicat.

Reklama

Już po pierwszym ogólnym przeglądnięciu horyzont zdecydowanie się poszerzył. Książka ta jest albumem wybranych pięciuset najpiękniejszych skrawków Ziemi.  W księdze tej  szybko uzyskasz dostęp do najważniejszych informacji na temat różnych zakątków świata.

Album ten jest bogaty w piękne ilustracje i fotografie, które są dopełnione ciekawym tekstem.  Prosta, klarowna kompozycja albumu oraz umieszczony na końcu indeks sprawiają, że wyszukiwanie pożądanych fragmentów staje się bardzo proste.

Autorzy albumu zobrazowali najpiękniejsze zakątki sześciu kontynentów, w tym wybrane historyczne miasta, perły architektury różnych kultur czy skarby przyrody. Każda strona jest kartą, która odkrywa po kolei urok kolejnych niepowtarzalnych miejsc. W albumie zostały uwiecznione pięknymi fotografiami nie tylko zabytki architektury ale również pełne barw i fantazyjnych kształtów krajobrazy cudów natury.

Wiele dróg prowadzi do poznania wspaniałości kuli ziemskiej. Jedną z nich jest z pewnością niniejsza książka. 

Dzięki temu albumowi odbędziesz niezwykłą podróż do najpiękniejszych zakątków Ziemi, poznasz fascynujące miasta oraz zachwycisz się wspaniałymi krajobrazami i pomnikami przyrody. Ponadto odkryjesz zaskakującą różnorodność świata zwierząt.

Reklama
(5)
Komentarze