Zaloguj
Reklama

Spokój i szczęście - da Wam je pewność

Autor/autorzy opracowania:


Spokój i szczęście - da Wam je pewność
Fot. shutterstock
(0)

Pewne ojcostwo to szansa na spokojne i szczęśliwe życie całej rodziny. Zapewnia bowiem poczucie bezpieczeństwa, poprawia relacje i umożliwia stworzenie głębokich rodzinnych więzi. Co więcej, prawidłowy rozwój małego człowieka może odbywać się tylko w atmosferze wzajemnego szacunku. Zyskaj stabilną rodzinę, wykonując prosty test DNA!

Reklama

Pewne ojcostwo to prawidłowy rozwój dziecka

Zapewnia mu bowiem niepodważalną pewność co do tożsamości, więzi między nim a rodzicami i pochodzenia. Warto pamiętać, że ta pewność to jedna z podstawowych potrzeb każdego z nas. Tylko jej zaspokojenie umożliwia rozwój dziecka na płaszczyznach emocjonalnej, psychicznej i społecznej.

Jeśli ten proces nie przebiega w sposób harmonijny – a w atmosferze chaosu, wątpliwości i niepewności – rozwój może być nieprawidłowy. Brak poczucia bezpieczeństwa i przynależności mogą skończyć się nawet kłopotami natury emocjonalnej zarówno w młodszym wieku, jak i starszym.

Pewne ojcostwo to szczęście i stabilizacja w rodzinie

Pewność co do ojcostwa pomoże Wam naprawić relacje, zapewniając stabilizację i wspólne życie w spokoju, radości i równowadze. Znikną wzajemne podejrzenia i zagubienie, a pojawią się uczucia pozytywne – poczucie bezpieczeństwa, szacunek, zaufanie. 

Potwierdzenie ojcostwa pozwoli też na odzyskanie kontroli nad wszystkimi aspektami życia: od emocjonalnego, przez prawny aż po finansowy. Będziecie mieli możliwość zaplanowania swojego dalszego działania, by zagwarantować dziecku jak najlepszą opiekę, na którą zasługuje.

Pewne ojcostwo to lepsze rodzicielstwo

Zarówno taty, jak i mamy. Dlaczego? Mężczyzna, który ma pewność, że jest ojcem biologicznym, może lepiej przygotować się do bycia dobrym tatą. Rozwijają się jego instynkt ojcowski i możliwość utożsamiania z dzieckiem. Miłość, opieka i troska, jakimi pewny tata darzy swoje dziecko, to elementy, które pozwalają stworzyć zdrową relację.

W przypadku kobiety pewność co do ojcostwa gwarantuje bezpieczeństwo, harmonię wewnętrzną i możliwość wychowania małego człowieka w duchu spokoju, radości i szacunku.

Pewne ojcostwo to możliwość zadbania o rodzinę

Jeśli jakiekolwiek wątpliwości niszczą Waszą relację, z pomocą przychodzi test DNA na ojcostwo. Jego wykonanie jest możliwe jeszcze w ciąży – by ten szczególny czas przeżyć bez niepotrzebnego stresu, chaosu i nerwów. Badanie genetyczne możecie przeprowadzić też wtedy, gdy dziecko się urodzi. Wynik umożliwi rozwianie wątpliwości na zawsze, ponieważ wystarczy tylko jedno badanie w życiu.

Reklama
(0)
Komentarze