Zaloguj
Reklama

WYNIKI konkursu z "Siostrą Jackie"

Siostra Jackie
Fot. medforum
Siostra Jackie
(0)

Przysłaliście nam wiele ciekawych odpowiedzi na pytanie "Jaki jest Twój najlepszy sposób na radzenie sobie ze stresem w pracy?".

Reklama

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo RM

 

"Diagnozowanie chorób z twarzy"

Zmarszczki, plamy, obrzęki, cienie, wgłębienia i wypukłości na twarzy mają związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem organów wewnętrznych. Często sygnalizują one nadejście choroby. Można zapobiec jej rozwojowi pod warunkiem, że w porę dostrzeże się jej pierwsze oznaki. Przypatrz się sobie, a potem przeczytaj tę książkę. Dowiesz się z niej, w jaki sposób uniknąć wielu schorzeń, a także tego, jak wzmocnić siłę psychiki, by zachować harmonię duszy. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ źródłem wielu dolegliwości fizycznych mogą być problemy psychiczne.

"Odkryj swoje piękno"

Co to znaczy dla kobiety "zmienić swoje życie"? Czasami oznacza to utratę wagi po ciąży, czasami znalezienie nowego faceta, a czasem nauczenie się tańca lub zasad perfekcyjnego makijażu. Jeżeli nie lubisz poradników, które prezentują tylko "jedyną słuszna drogę", ten... pomoże wybrać własną. Książka Ceril Campbell to kompendium, które pomoże każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, figurę i stan cywilny wykorzystać swoje atuty i ukryć słabe strony. Poradnik został napisany w formie pytań, na które można udzielić różnych odpowiedzi. Dzięki temu czytelniczka sama może zdecydować, która z rad autorki jest przeznaczona właśnie dla niej.

 

WYNIKI:

1. mare

2. kajav

3. nie28

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Reklama
(0)
Komentarze