Zaloguj
Reklama

Wyniki konkursu "Jak być sexy mamą?"

Współautorzy: zdjęcia: ojoimages
Jak być sexy Mamą?
Fot. medforum
Jak być sexy Mamą?
(5)

Miło nam poinformować, że mamy już wyniki konkursu "Jak być sexy mamą?". Na wyniki końcowe wpłynęły między innymi: oddane głosy, merytoryka, pomysłowość, ilość zgłoszonych tekstów.

Reklama

Zwycięzcom gratulujemy! Poniżej wyniki konkursu:

 

 

Miejsce 1

mare

- nagroda w postaci książek: Sexy mama - Katarzyny Cichopek oraz 101 rzeczy lepszych od diety - Anny Guzik (Audiobook) + 100 eskulapek, trafia do zdobywczyni pierwszego miejsca.

 

Miejsce 2

takaiga

- nagroda w postaci książki: Jedz, chudnij i ciesz się sobą - Katarzyny Cichopek + 50 eskulapek, trafia do zdobywczyni drugiego miejsca.

Miejsce 3

alimakalimak

- nagroda w postaci audiobooka: 101 rzeczy lepszych od diety - Anny Guzik + 25 eskulapek trafia do zdobywczyni trzeciego miejsca.

 

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do aktynego dalszego udziału w życiu portali Medforum. Dostaliśmy wiele bardzo ciekawych tekstów. Niektóre z nich zostaną opublikowane na poszczególnych portalach, więc proszę o śledzenie portali. Na wyróżnienie zasługują aga. mumu oraz kajav, które otrzymują od nas firmowe parasole za dodane treści, które komisja oceniła bardzo wysoko.

Reklama
(5)
Komentarze