Zaloguj
Reklama

Weź udział w badaniu dotyczącym "zasypiania za kierownicą"

Współautorzy: Serdecznie dziękuję za pomoc
dr hab. n. med. Adam Wichniak
Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa
Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem
Fot. esrs
Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem
(5)

Portal EdukacjaMedyczna.pl wspiera anonimowe badanie dotyczące groźnego problemu zdrowotnego jakim jest "zasypiania za kierownicą". Badanie realizowane jest przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem i Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem. W imieniu Dr hab. Adama Wichniaka zachęcamy do udziału i przekazania informacji o nim osobom ze swojego otoczenia.

Reklama
 
Szanowni Państwo,
 
Zachęcam do udziału w badaniu dotyczącym „zasypiania za kierownicą”, prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem i Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem. 
 
Proszę o przekazywanie prośby o wypełnienie ankiety internetowej Państwa pacjentom, współpracownikom, rodzinie i znajomym, wszystkim znajomym kierowcom.
 
Uprzejmie prosimy o udział w badaniu ankietowym prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem w ramach europejskiego projektu pod patronatem Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem.
 
Badanie kierowane jest do osób prowadzących samochód i dotyczy doświadczeń związanych z zasypianiem za kierownicą.
Ankieta jest anonimowa i składa się z 20 pytań.
 
By wypełnić ankietę prosimy wejść na adres: 
 
Dziękujemy za udział w badaniu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Badanie umożliwi nam ocenę jak dużym problemem jest senność i zasypianie za kierownicą w Polsce i w innych krajach europejskich"
Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze