Zaloguj
Reklama

Weź udział w badaniu dotyczącym "zasypiania za kierownicą"

Współautorzy: Serdecznie dziękuję za pomoc
dr hab. n. med. Adam Wichniak
Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa
Weź udział w badaniu dotyczącym
Fot. esrs
(5)

Portal EdukacjaMedyczna.pl wspiera anonimowe badanie dotyczące groźnego problemu zdrowotnego jakim jest "zasypiania za kierownicą". Badanie realizowane jest przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem i Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem. W imieniu Dr hab. Adama Wichniaka zachęcamy do udziału i przekazania informacji o nim osobom ze swojego otoczenia.

Reklama
 
Szanowni Państwo,
 
Zachęcam do udziału w badaniu dotyczącym „zasypiania za kierownicą”, prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem i Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem. 
 
Proszę o przekazywanie prośby o wypełnienie ankiety internetowej Państwa pacjentom, współpracownikom, rodzinie i znajomym, wszystkim znajomym kierowcom.
 
Uprzejmie prosimy o udział w badaniu ankietowym prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem w ramach europejskiego projektu pod patronatem Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem.
 
Badanie kierowane jest do osób prowadzących samochód i dotyczy doświadczeń związanych z zasypianiem za kierownicą.
Ankieta jest anonimowa i składa się z 20 pytań.
 
By wypełnić ankietę prosimy wejść na adres: 
http://www.esrs.eu/sleepstudy.html
 
Dziękujemy za udział w badaniu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Badanie umożliwi nam ocenę jak dużym problemem jest senność i zasypianie za kierownicą w Polsce i w innych krajach europejskich"
Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze