Zaloguj
Reklama

Trasa koncertowa "Męskie Granie" powraca już po raz szósty

Autorzy: Informacja prasowa: Męskie Granie
Wypoczynek
Fot. ojoimages
Wypoczynek
(0)

Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się 27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu - 29 sierpnia.

Reklama

W tym roku formuła Męskiego Grania po raz kolejny zyska nowy, bliższy odbiorcom wymiar. Tegoroczna idea wydarzenia „Moje Miasto” oddaje ducha miasta, docenia miejskość oraz lokalną społeczność. Trasa koncertowa poprzez wyjątkowe lokalizacje koncertów, miejskie atrakcje, a także repertuar artystów odwołujących się w swojej twórczości do miast staje się nieodłączną częścią współczesnej tkanki miejskiej, będąc jednocześnie zjawiskiem kultury w najlepszym wydaniu.
Każdy koncert podczas Męskiego Grania to niezapomniane doświadczenie muzyczne dzięki pieczołowicie dobranym, najlepszym artystom z praktycznie każdej strony sceny muzycznej. To eklektyczne brzmienia, międzypokoleniowe zderzenia oraz niesamowita energia jaką tworzy publiczność wraz z artystami. W tym roku  trasa koncertowa obejmie sześć miast: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawę, a wielki finał odbędzie się w Żywcu.
Jak co roku lokalizacje, w których odbędą się koncerty, fascynują same w sobie, a kiedy wypełni je muzyka i ludzie, staną się pulsującym energią centrum miasta.

Tego lata Męskie Granie zagra w następujących miastach:

  • Kraków, 27 czerwca
  • Wrocław, 11 lipca
  • Chorzów, 25 lipca
  • Poznań, 1 sierpnia
  • Warszawa, 18 sierpnia
  • Żywiec, 29 sierpnia

 

Reklama
(0)
Komentarze