Zaloguj
Reklama

ŚWIĘTA I GRZESZNA SIOSTRA JACKIE POWRACA

Autorzy: Universal Channel
Siostra Jackie
Fot. medforum
Siostra Jackie
(5)

Nieustępliwa, chwilami ostra, ale niezwykle skuteczna. Pielęgniarka Jackie Peyton pracuje na oddziale pogotowia w obleganym szpitalu All Saints w Nowym Jorku. Jest prawą ręką dla lekarzy i ostoją dla pacjentów. Ma jednak swoje mroczne oblicze, które może przejąć kontrolę nad jej życiem. Najnowszy 3. sezon „Siostry Jackie” od 15 kwietnia, w niedzielne wieczory o godzinie 23:00. Tylko na kanale Universal Channel!

Reklama

Codziennie mierzy temperaturę, zmienia opatrunki i podaje leki. W tych ostatnich sama gustuje i skutecznie je sobie dawkuje. Umie je tak dobrać, aby czuć się jak w niebie. Bierze narkotyki z tego samego powodu, co większość uzależnionych. Próbuje dzięki nim poradzić sobie z własnymi emocjami i problemami. Jednak siostra Jackie nie zaniedbuje swojej pracy, a misję pomagania pacjentom traktuje bardzo poważnie. Nawet w stanie nieważkości jest niesamowicie skuteczna i pomocna. Ponadto posiada niesamowitą wiedzę i zdarza jej się pouczać nawet lekarzy. Jest pod każdym względem niekonwencjonalna. Niestety złożona osobowość sprawia, że jej życie osobiste jest skomplikowane. Jedyną osobą, której kiedykolwiek zaufała jest doktor O’Hana (Eve Best). Siostra angażuje się w historię każdego z pacjentów. Działa na własnych zasadach i nie chce być częścią machinerii szpitala i traktować ludzi jak anonimowych numerków.


Serial „Siostra Jackie” to duża dawka czarnego humoru. Przystojny doktor Fitch Cooper, lub "Coopa" jak lubi być nazywany przez personel pielęgniarski, jest wspaniałym lekarzem, którego jedyną niedoskonałością jest nerwowy odruch, pozwalający mu na… bezkarne dotykanie kobiecych piersi.
„Siostra Jackie” to jedyny serial, który ukazuje pracę szpitala oczami pielęgniarki. Jackie jest ekstrawagancka, ale jej rola szpitalu to coś znacznie bardziej skomplikowanego niż wkuwanie się w żyły pacjentów. To anioł czy grzesznica?. Czy umrze i pójdzie do nieba, czy nałóg ją pochłonie i wyląduje w znacznie mniej przyjemnym miejscu?


Najnowsze odcinki 3. sezonu serialu „Siostra Jackie” od 15 kwietnia, w niedzielne wieczory o godz. 23:00. Tylko na kanale Universal Channel.
***

Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze