Zaloguj
Reklama

Przedłużanie włosów

14780052, kobieta, blondynka, plaza, ojoimages,
Fot. ojoimages
14780052, kobieta, blondynka, plaza, ojoimages,
(5)

Masz włosy średniej lub krótkiej długości? Marzysz, aby były długie i lśniące? Nic prostszego. Na rynku istnieje wiele metod przedłużania włosów

Reklama

Ostatnio najpopularniejszą stała się metoda clip-in. To nieinwazyjna forma wpinania pasemek włosów o różnych szerokościach za pomocą specjalnych klipsów.

Są niewielkie i posiadają wkładkę antypoślizgową, zapobiegającą zsuwaniu się pasm.

Wymiary klipsów są odpowiednio dostosowane, dzięki temu łatwo można je założyć. Co najważniejsze, nie są widoczne pod włosami. W kilka chwil, można sobie przedłużyć włosy i śmiało wyjść z domu, bez obaw że odpadną.

Wybór włosów w metodzie clip-in jest ogromny. Na rynku dostępne są różne kolory pasemek. W prosty sposób, można dobrać kolor włosów do swojego naturalnego. Jakość włosów jest bardzo wysoka. Wyglądają jak naturalne, można je w niskiej temperaturze kręcić bądź prostować. Odpowiednio pielęgnowane będą długo służyły.

Aby dobrać odpowiedni kolor, na zakupy warto zabrać ze sobą koleżankę. Przy pierwszym założeniu włosów również poproś kogoś o pomoc. Dopinanie włosów może nie tylko poprawić nasze samopoczucie, ale także jest elementem świetnej zabawy.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Fozik.pl, zdjęcia: ojoimages

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze