Zaloguj
Reklama

Piękne kobiety w Mercure Kasprowy Zakopane

Autorzy: imedia PR, informacja prasowa, zdjęcia: ojoimages
Wakacje
Fot. ojoimages
Wakacje
(5)

Wybory Miss Polonia Małopolski są jedną z atrakcji „Zakopane Fashion 2011”. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrza Miasta Zakopane - Janusz Majcher. Mercure Kasprowy Zakopane z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w wydarzeniach ważnych dla Zakopanego i lokalnej społeczności, które służą promocji miasta i polskich gór.

Reklama

Wielki finał Miss Polonia Małopolski 2011 odbędzie się 16 lipca w Mercure Kasprowy Zakopane. Najpiękniejsze kobiety z południa Polski będą konkurować o koronę Miss w Zakopanem. Ten prestiżowy konkurs po raz pierwszy gości w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, który został oficjalnym partnerem Miss Polonia Małopolski.

W programie gali przewidziano także zmysłowy taneczny show oraz pokazy mody utytułowanych i utalentowanych polskich projektantów. Na potrzeby logistyczne organizatorów, laureatek, artystów i modelek hotel udostępnił także pozostałe sala konferencyjne, które zmieniły się w gigantyczne garderoby. Uczestniczki konkursu w tym ważnym dla nich dniu odpoczywają i nocują w komfortowych pokojach Mercure Kasprowy Zakopane oraz korzystają z centrum fitness&SPA oraz basenu hotelowego.

Reklama
(5)
Komentarze