Zaloguj
Reklama

Majówka 2013 czyli długi weekend

Jazda na rowerze
Fot. ojoimages
Jazda na rowerze
(5)

Majówka to bardzo dobry moment na spędzenie wolnego czasu wśród najbliższych. Warto zaplanować ją trochę wcześniej, gdyż im później zaczynamy szukać ofert to możemy rozczarować się brakiem miejsc noclegowych.

Reklama

Dobrą ofertą dla osób, które są gotowe na spontaniczne wyjazdy jest last minute. Biura podróży mają w swoich ofertach wiele atrakcyjnych propozycji. Przede wszystkim należy ustalić cel spędzania wolnego czasu. Jeżeli chcemy wyjechać poza miejsce zamieszkania, warto wcześniej zapoznać się z tym, co można tam zobaczyć.

Jeżeli czas nie pozwala na dłuższy wypoczynek poza domem, a jednak mamy chęć aktywnie spędzić czas wolny, warto zorganizować go na świeżym powietrzu. Być może majówka okaże się czasem odkurzenia zapomnianego roweru czy rolek. Coraz więcej parków jest przystosowanych do aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Jeżeli nie mamy pomysłu na wyjazd, warto zaplanować dzień - kiedy pogoda na to pozwoli - na wycieczkę rowerową, piknik rodzinny czy chociażby spacer w pobliskim lesie.

Zachęcam wszystkich użytkowników i czytelników do aktywnej formy spędzania weekendu majowego. Tym, którzy wyjeżdżają, życzę niesamowitych wrażeń, tym którzy pozostają w domach, wielu ciekawych pomysłów na organizację wolnego czasu.

Reklama
(5)
Komentarze