Zaloguj
Reklama

Festiwalowy look w dzianinowej odsłonie

Autorzy: Avando PR Pracownia Wizerunku, zdjęcia: ojoimages, informacja prasowa
Twarz
Fot. ojoimages
Twarz
(5)

Małymi krokami zbliżamy się do otwarcia sezonu letnich festiwali. Począwszy od pierwszych dni czerwca czeka nas szereg ciekawych wydarzeń muzycznych, na których planujemy się pojawić. Ostatnie tygodnie maja warto zatem przeznaczyć na poszukiwania ciekawych modowych inspiracji na festiwalowe tourne.

Reklama

Jedną z ciekawych i godnych uwagi inspiracji na ten sezon są nieśmiertelne w tym roku dzianiny. Letnie, przewiewne i delikatne kardigany doskonale uzupełniają styl boho oraz idealnie wpasowują się w tegoroczny pastelowy i romantyczny trend. Podczas muzycznych eskapad, gdy złapie nas zimniejszy wiatr lub wieczorny chłód letni sweter okaże się niezastąpiony. Warto zatem połączyć praktyczne i modowe aspekty naszych festiwalowych stylizacji, wykorzystując letnie dzianiny. Dla miłośniczek stylu boho niezastąpione okażą się wszelkiego rodzaju swetrowe kimona oraz długie do kolan bezrękawniki.

Począwszy od bieli i kremu, kończąc na wszelkich odcieniach szarości i brązu możemy wykreować styl, który będzie w tym roku królował na plenerowych koncertach. Pamiętajmy również o takich dodatkach jak: wszelkiego rodzaju chusty, kapelusze, wisiory oraz kultowe okulary. Wielbicielki romantycznych zestawień kolorystycznych i klaski w postaci bieli zainteresują zwiewne i delikatne długie sukienki oraz spódnice w parze w kobiecymi, letnimi kardiganami lub luźnymi, ażurowymi sweterkami. Niezależnie czy wybierzemy biel od stóp do głowy, czy pastelowe akcenty, pamiętajmy o opasce, która podkreśli romantyczny charakter naszej stylizacji

Reklama
(5)
Komentarze