Zaloguj
Reklama

Białe szaleństwo na cenzurowanym

Autorzy: ALERT MEDIA Communications Sp. z o.o.
Para
Fot. ojoimages
Para
(0)

Warszawa, od 13 grudnia 2010 --  Stolica ma już swój pierwszy zimowy ostry dyżur ortopedyczny dla pacjentów z nagłymi urazami – zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Reklama

Nowa usługa, która wystartowała właśnie w stołecznej klinice ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center, to rozszerzenie już funkcjonującego całorocznego ambulatorium urazowo-ortopedycznego. Profesjonalny zespół lekarsko-fizjoterapeutyczny, zajmujący się profilaktyką i leczeniem urazów sportowych, jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni
w tygodniu.

Nowe  ambulatorium urazowe w Carolina Medical Center powstało z myślą o pacjentach, którzy w trudnym okresie zimowym, często szukają pomocy w związku z odniesionymi urazami, takimi jak złamania, stłuczenia, zwichnięcia czy skręcenia. Osoby wymagające natychmiastowej interwencji i leczenia zostaną skonsultowane przez lekarza oraz będą miały możliwość szybkiego wykonania badań z zakresu diagnostyki obrazowej np.  radiologicznych, ultrasonograficznych, a także rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

 

Konsultacje w zimowym ambulatorium są płatne.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze