Zaloguj
Reklama

Bez podrażnień i alergii…

Autorzy: Media Forum
Zbliżenie
Fot. ojoimages
Zbliżenie
(0)

Zaczęło się tak przyjemnie… I niestety po raz kolejny szybko się skończyło. Znów ten sam problem – nie jesteś zadowolona ani Ty ani Twój partner? Zacznij działać – wiemy jak pomóc.

Reklama

Seks to niewątpliwie czysta przyjemność. Jednak podrażnienia miejsc intymnych oraz alergia, jakie pojawiają się w trakcie i po stosunku, to ogromny dyskomfort, z którym my – kobiety, coraz częściej nie potrafimy sobie poradzić.

Swędzenie, pieczenie, suchość czy zaczerwienia mogą skutecznie zmniejszyć nasz popęd seksualny, a w dłuższym okresie nawet zniechęcić do uprawiania seksu. Problemy te są często efektem zmian gospodarki hormonalnej, które zachodzą w naszym organizmie. Co więc zrobić, aby czuć się bezpiecznie podczas intymnych kontaktów z partnerem i bez obaw oddać się emocjom i przyjemności jaką daje nam seks? Tym bardziej, jeśli nie chcemy rezygnować z prezerwatyw.

Mamy na to sposób…

Na rynku pojawił się nowy Intymny żel nawilżający Unimil®Crystal - Naturalna Ochrona stworzony specjalnie dla kobiet o wrażliwych miejscach intymnych. Jego wyjątkowa formuła, zmniejsza ryzyko alergii i podrażnień, co pozwala nam czuć się nie tylko swobodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Żel zawiera naturalne składniki, neutralne pH i nie posiada konserwantów, dzięki czemu jest bardzo przyjazny dla błon śluzowych ścianek pochwy.

Oprócz właściwości łagodzących niepożądane objawy, silnie nawilża co jeszcze zwiększa poczucie komfortu podczas stosunku. Unimil®Crystal - Naturalna Ochrona jest dostępny w poręcznej plastikowej buteleczce z dozownikiem, którą z łatwością zmieścimy w torebce… tak na wszelki wypadek.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • tekst: Media Forum, logo: ojoimages, zdjęcie: Unimil, Informacja prasowa

Kategorie ICD:


Reklama
(0)
Komentarze