Zaloguj
Reklama

50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym

Nauka
Fot. ojoimages
Nauka
(0)

Książka Reginy Brett Jesteś cudem – 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym. W zależności w jakim momencie życia jesteśmy, książka będzie miała dla nas inne znaczenie.

Reklama

Autorce należy się szacunek za szczere opisywanie swoich doświadczeń – poprzez to jej opowieść wydaje się być bardziej autentyczna i wiarygodna. Znajdujące się w książce rady to wskazówki, które każdy z nas interpretuje na swój sposób w zależności od tego, w jakim punkcie życia się znajduje. zdajemy sobie sprawę, że nasze wybory były złe, nietrafne, toksyczne i niszczyły nas od środka. Wtedy z pomocą przychodzi nam książka Brett – przecież każdy może popełnić błędy – najważniejsze jest to, że mamy szanse zmienić swoje życie.

Warto zacząć od małych spraw, które dla innych mogą być nieistotne. Być może trzeba zmienić pracę, miejsce zamieszkania, partnera – mimo wszystkich tych przeciwności warto próbować uczynić swoje życie pełnym.

Na początku będzie trudno, ale warto walczyć o siebie i swoją przyszłość. W książce nie brakuje także opowieści uniwersalnych, które mają odniesienie do naszej rzeczywistości. Czytając książkę Reginy Brett warto pochylić się nad niektórymi lekcjami i pomyśleć – czy rzeczywiście tak jest? Czy przegapiłem najlepszy okres swojego życia?

Czy zawsze będzie pod górkę? Po tych wszystkich pytaniach warto wziąć chwilę oddechu i pomyśleć – wszystko zależy ode mnie, to ja kreuję moją rzeczywistość i mogę zmieniać świat – nawet ten wokół mnie. Niezależnie w jakim momencie życia jesteśmy, warto sięgnąć po książkę Brett – każdy znajdzie w niej, coś dla siebie.

Reklama
(0)
Komentarze