Zaloguj
Reklama

Forum: Nasze zdrowie

Temat: Pracując przed komputerem, zadbaj o kondycję oczu (12)

• Pracując przed komputerem, zadbaj o kondycję oczu
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Bardzo przydatne informacje Ważne jest też, żeby chodzić do okulisty bo wzrok łatwiej zepsuć gapiąc się w monitor. Nawet jak nie nosisz okularów, trzeba kontrolować czy wszystko ok

• Reklama

rzeczywiście cenne wskazówki, jak zgaszę światło to ekran wydaje tyle światła co żarówka 25W

niepełnosprawny http://niepelnosprawny.org

Gość

Wiem że przed długie patrzenie się w monitor można zepsuć wzrok czy uszkodzić samo oko, bo przyzwyczajamy się do patrzenia z bliska a nie cwiczymy patrzenia w dal. Mój sposób na ochronę oczu to witaminy, luteina w vitrum vision, wysatrczy raz wziąć tabletkę zeby ustrzec się przed zapaleniem spojówek czy suchością oczu

Gość

Moje oczy strasznie znoszą ślęczenie długie godziny przed komputerem. Często są wysuszone, zaczerwienione i pieką. Nie wyobrażam sobie, jakbym wytrzymała w pracy, gdyby nie krople starazolin hydrobalance, które bardzo dobrze nawilżają oczy, dzięki czemu uczucie zmęczenia i suchości znika na bardzo długo.

Gość

Ja to nie wychodzę z domu bez tych kropli. Noszę soczewki i jakoś często mam podrażnione oczy, więc zakraplam nimi oczy regularnie.

Gość

O, właśnie niedawno sobie kupiłam te krople, bo już nie mogłam wytrzymać, że mam ciągle wysuszone i podrażnione oczy, a pracy siedzę cały czas przed komputerem. Ulga po zakropleniu jest niesamowita, oczy są ukojone i mogę normalnie pracować

U mnie już przerwy co godzinę czy nawet co pół godziny niewiele dają. Muszę sobie kupić jakieś krople, ale te, o których piszecie nie sprawdziły mi się. Szukam czegoś innego. Może ktoś coś poleci? Coś skutecznego i delikatnego?

Gość

W moim przypadku przerwy są świetne, ale nie zawsze pomagają, czasem potrzebuje się wspomóc kroplami, wtedy sięgam po hialeye i w końcu moge wracać do dalszej pracy

Reklama
Zobacz inne dyskusje