Zaloguj
Reklama

Forum: Nasze zdrowie

Temat: magda gg 33438254 zeliksa *** to zlodzieje (16)

• magda gg 33438254 zeliksa meridia to zlodzieje
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

zgadzam sie przelalam kase i ani pieniedzy ani przesyłki na emaile i na gg nie odpowieda OSZUSTKA!!!!! uważajcie

• Reklama
    Gość

mnie rowniez naciagnela na 150 zlotych... co dalej z tym fantem robic?

Gość

Złodziejka oszustka i tylko tyle można o niej powiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludziska nie dajcie sie wkręcic tak jak ja. Poprostu błyszczę głupotą na tym forum. Wystarczyło wpisać imie i nazwisko na google, co zawsze robię zanim kupie cos na necie!!!! ale tym razem nie,nie bo przecież pani Madzia jest uczciwa ! no i teraz tylko na siebie jestem zła.
    Ale to nie koniec, ktos podał dwa numery telefonu 504-928-587 i 789-048-411 na jedym z forum. Przy temacie właśni Pani Staneckiej (Magdalena Kem.
    i nie wiadomo jaka jeszcze Madalena ????) Zadzwoniłam bo myslałam ze to nasza kochana Pani Magda nie odebrał nikt, ale po 10 minutach zadzwoniła do mnie Pani JUSTYNA z numeru 789... i przedstawiła się jako bardzo kompetentna osoba z dostepem do leków osoba, która pracuje w SŁUŻBIE ZDROWIA i wie co robi, i takie tam różne bajki na dobranoc.
    Zastanawaim sie czy są to różne osoby, czy te same?
    Ja stawaim na jedną i ta samą kobietę. Co wy na to? czy ktoś z was miał dostęp telefoniczny do naszej kochanej pani Madzi?
    Ludzie wspólnymi siłami mozemy narobic jej gnoju!

piszcire na [email protected]

Gość

Niestety ja również zostałam oszukana na kwote 144 zł.To przez swoją głupotę bo również nie poczytałam na forach o nich;/ ale po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy każdy chyba by się skusił..
    Udało mi się nawiązać kontakt z pania Magdą a wcześniej Panem Lukaszem na gg to dostałam tylko odpowiedz ze na moje nazwisko nie bylo żadnej wpłaty.

Gość

CHce zgłosic rowniez Pania Magde na policje. wyslalam jej 300 zł i narazie brak odzewu od 2 dni

Gość

CHce zgłosic rowniez Pania Magde na policje. wyslalam jej 300 zł i narazie brak odzewu od 2 dni

Gość

to oszustka, paczki nigdy nie dostaniesz niestety..

Gość

mnie tez naciela na 300 zl a na gg zablokowala wrrrrr trzeba odwiedzic kochana policje moze sie na cos przyda

Reklama
Zobacz inne dyskusje