Zaloguj
Reklama

Forum: Problemy z wagą

Temat: Fibra Vitale opinie (5)

• Fibra Vitale opinie
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
  • Fibra Vitale opinie
    Gość

Efekty pierwsze czułam po tygodniu. Czyli tak jak było w opisie i po czasie po którym moja pani doktor rodzinna mówiła,że będą efekty. Ogólnie miałam wcześniej bardzo duże problemy z wypróżniaiem się. Biegunki i na zmianę zaparcia . Myslałam juz, że cierpię na jelito drażliwe, zmiana diety pomagała jedynie w części. Jestem teraz po miesięcznej kuracji ale biorę nadal i nie wiem czy przestanę ponieważ dawno nie czulam się już tak lekko.

• Fibra Vitale opinie
    Gość

Koleżanka stosowała fibra vitale, schudła tylko 2 kg w miesiąc. Ja natomiast spróbowałam diety Sandruni i udało mi się pozbyć aż 7 kg jestem bardzo zadowolona dietasandruni.wordpress.com/

• Reklama
  • Fibra Vitale opinie
    Gość
    Gość 2016-11-09 11:15:38
    Szukam opinii osób, które miały do czynienia z tym środkiem Warto? Po jakim czasie były u Was efekty?

Moim zdaniem rewelacja. Po pierwsze nie czułam po nim takich zawirowań w żoładku jak to było przy innych preparatach z błonnikiem. Po drugie rzeczywiście czułam dobre działanie, pomimo tego,że zdarzało mi się brać go nieregularnie. Pozbyłam się problemów z zaparciami. Poza tym moja waga zmniejszyła sie z 65 kilogramów do 59 kilogramów w 2 miesiące.
  • Fibra Vitale opinie
    Gość

według mnie na prawdę warto. Ja miałam ogromny problem z wypróżnianiem po rzuceniu palenia, kto przez to przechodził ten wie! ;P waga okropnie rosła, a ja jeszcze głód nikotynowy zajadałam jakimiś paluszkami, czipsami i skończyło się dużą wagą... mama podsunęła mi wtedy Fibra Vitale. Na początku nie byłam zadowolona, ale po ok. 2 tyg zaczęłam zauważać, że mój brzuch jest bardziej płaski, problemy z wypróżnianiem minęły. Finalnie przez ok. 8 miesięcy zjechałam z 75 kg do 62

Reklama
Zobacz inne dyskusje