Zaloguj
Reklama

Uwielbiam kolor - świat zabawek oczami dziecka...

Autorzy: Agnieszka Nowak
Zabawa klockami
Fot. ojoimages
Zabawa klockami
(5)

Wszędzie gdzie nie spojrzeć reklamy zachęcają nasze oczy. To samo dzieje się z zabawkami dla dzieci.

Reklama

Począwszy od niemowląt gdzie żywe kolory połączone z dźwiękiem pomagają naszym pociechom rozwijać się i poznawać nowe rzeczy. Grzechotki są wspaniałą zabawką, za jednym zamachem dostarczają dziecku tyle wrażeń. Nie tylko pobudzają dźwiękiem są kolorowe to jeszcze dzieciaczki uwielbiają wszystko testować wkładając sobie do buzi.

Nawet butelki już są robione w formie grzechotki by maluszek jedząc mógł sobie patrzeć na migoczące koraliki i inne. Gdy dziecko jest już starsze mamy do dyspozycji tyle zabawek przeróżnie ukierunkowanych i tak naprawdę nie wiadomo co dziecku kupić by się bawiło. Tak naprawdę dzieci bawią się przeróżnymi rzeczami, czasami rzeczami użytku codziennego. Najważniejsze by zabawka była odpowiednia do wieku dziecka i dopuszczona atestem. Zabawki są śliczne kolorowe, grające, piszczące, świecące. Dziecku przynoszą tyle wrażeń i zabawy. Odkrywanie krok po kroku czegoś nowego. Świetne są piszczące mięciutkie książeczki.

Są takie którymi nasze dziecko może się także bawić podczas kąpieli. Ich oczy powoli dostosowując się do nowych impulsów ze świata poznają nowe kształty, kolory, wzory. I łącząc to wszystko razem dajemy dziecku nie tylko wspaniałą zabawę ale także możliwość wspaniałego rozwijania się. Pamiętajcie tylko my możemy pomóc naszemu dziecku zapanować nad ogromem wrażeń.

Codzienna zabawa ułatwi im rozwój i dostosowanie się do coraz przeróżnych i nowych niespodzianek. Nasze dzieci poznają wszystko dzięki nam więc sprawdźcie żeby wszystko było dla nich piękne.

Reklama
(5)
Komentarze