Zaloguj
Reklama

Uroczystości rodzinne - w domu czy poza?

Autorzy: Informacja prasowa HarmoniquePR

Michał Kącik - Specjalista ds. Organizacji Przyjęć Weselnych oraz Eventów Centrum Hotelowo – Konferencyjnym Witek w Krakowie

Zdjęcia: Ojoimages
Plotki
Fot. ojoimages
Plotki
(5)

Dawniej wszelkie rodzinne uroczystości organizowaliśmy wyłącznie w domowym zaciszu. Zapraszaliśmy członków rodziny oraz najbliższych przyjaciół na własnoręcznie przygotowany posiłek. W ostatnich latach w tej kwestii wiele się zmieniło i wzorem naszych zachodnich sąsiadcoraz częściej decydujemy się na zorganizowanie rodzinnej imprezy poza domem.

Reklama

Chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze czy rocznice przenosimy do specjalnie wynajętych lokali i korzystamy z usług firm cateringowych. Przed podjęciem decyzji, o tym gdzie zorganizować rodzinną uroczystość, warto rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”.

Czy warto ?

Wygoda.Dotychczas wszystkie kwestie organizacyjne pozostawały w gestii pani domu, która samodzielnie przygotowywała przyjęcie. Tylko pani domu wie, że nawet niewielka domowa uroczystość wymaga  zarówno czasu jak i wysiłku, na który nie zawsze może sobie pozwolić. Dziś z pomocą przychodzą specjaliści, którzy zaplanują, wykonają, a także posprzątają za nas.

Czas

Uroczystość poza domem to również oszczędność czasu. Planowanie menu, zapraszanie gości, zakupy, gotowanie, sprzątanie przed i po – wszystko to zajmuje mnóstwo czasu, ale przede wszystkim sprawia, że rodzinna uroczystość z przyjemności może zamienić się w udrękę, a na prawdziwe świętowanie nie wystarczy już sił i ochoty.

 

  

 

Miejsce

Przyjęcie w wynajętym lokalu to przede wszystkim dobre wyjście dla tych, którzy nie mają możliwości przyjąć w swoim mieszkaniu większej liczby osób. Nawet przy niezbyt licznej rodzinie nie zawsze można pozwolić sobie na zaproszenie wszystkich, a przecież nie chcielibyśmy kogoś z tego powodu wykluczyć.

Reklama
(5)
Komentarze