Zaloguj
Reklama

Uparte dzieci - od konfliktu do współpracy

Autorzy: Joanna Małysa, okładka: GWP
Logo
Fot. wyd. GWP
Logo
(3)

Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić?  "Uparte dzieci - od konfliktu do współpracy" to książka Roberta J.MacKenziego, która rozwiąże te dylematy. To kolejny bestseller wydany przez GWP, praktyczny przewodnik ułatwiający poznać i zrozumieć charakter i zachowania malucha.

Reklama

Autor: Robert MacKenzie to doświadczony psycholog wychowawczy i terapeuta rodzinny z wieloletnim stażem. Od ponad 25 lat pomaga rozwiązywać problemy z uczeniem i zachowaniem u dzieci. Jego praca i doświadczenie pozwoliły mu stworzyć światowy bestseller.

Dzięki tej książce zaczniesz współpracować zamiast walczyć z trudnym charakterem swojego malucha, zbudujesz z nim lepsze relacje, stworzysz pozytywną atmosferę w domu. Powodem złego zachowania mogą być nie tylko błędne nawyki rodziców czy opiekunów, ale także a może nawet  po prostu silny charakter dziecka. Jak wyperswadować swoje racje, jak działać, żeby w końcu słuchało bez walki i "wojny domowej"?

Te problemy rozwiąże przewodnik MacKenziego. Bardzo wiele przykładów z życia różnych rodzin i sytuacji, prosty konkretny plan działania w zależności od wieku i rozwoju dziecka, gruntowna fachowa ocena psychologiczna, zbiór podstawowych i niezbędnych informacji na temat rozwoju i zachowania dzieci  to elementy charakteryzujące dzisiejszą książkę.

Sprawiają, że czyta się ją szybko i przyjemnie a jednocześnie wzbogacamy się doświadczeniem i przykładami z życia wielu rodzin, sytuacjami, które bądź to już były naszym udziałem, bądź to kiedyś mogą nas spotkać. Nie bez powodu przewodnik został uznany światowym bestsellerem. Polecam.

Reklama
(3)
Komentarze