Zaloguj
Reklama

Trendy w makijażu zimowym

Pielęgnacja twarzy u kobiet
Fot. medforum
Pielęgnacja twarzy u kobiet
(0)

Jak wyglądać elegancko zimą? Jak błyszczeć w czasie Sylwestra? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik!

Reklama

Po pierwsze….manicure!

Elegancki manicure to podstawa! Wypielęgnowane dłonie są naszą wizytówką – nie zapominajmy o tym. W sezonie zimowym projektanci zaznaczają, że kolor paznokci musi odpowiadać…..kolorowi szminki, bądź idealnie współgrać z jej kolorem. Dlatego w tym sezonie królują takie kolory jak szarości, nude, delikatny róż. Dla bardziej odważnych Pań, polecane są eksperymenty z bielą i czernią.

Makijaż

W makijażu królują ciemne usta- odcienie czerni bądź karminu mają przyciągać spojrzenia.  Kolejnym elementem są mega długie rzęsy- króluje rozmiar XXL! Im dłuższe- tym lepsze. Po zimowym spacerze warto aby efekt zaróżowionych policzków utrzymał się dłużej- warto zaopatrzyć się więc w róż . Brwi powinny być wyraźne, mocno zarysowane aby przyciągać spojrzenie. Kolejny sezon to królowanie smokey eye- tym razem w odcieniach  brązów, granatów i szarości.

Jak błyszczeć w czasie Sylwestra?

Projektanci i styliści podpowiada- postaw na brokat! Brokat na powiekach jest hitem tego sezonu. Gruba, mocna warstwa brokatu ma przyciągać spojrzenie i wzbudzić zainteresowanie. Postaw na jaskrawe kolory- pomarańczowy, lazurowy, zielony.

Fryzura

Co jest hitem tego sezonu? Postaw na proste fryzury, które nie wymagają wielogodzinnego stania przed lustrem. Królują przedziałki z boku, warkocze. Dolce and Gabbana zachęcają do upięć w stylu bizantyjskim- pełnymi spinek o złotym i perłowym blasku. Prada zachęca do upięć retro- wysokich, ozdobionych zdobnymi spinkami. 

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze