Zaloguj
Reklama

Spokój i szczęście - da Wam je pewność

Autorzy: Agnieszka Łapajska, testDNA
Rodzinne spędzanie czasu
Fot. shutterstock
Rodzinne spędzanie czasu
(0)

Pewne ojcostwo to szansa na spokojne i szczęśliwe życie całej rodziny. Zapewnia bowiem poczucie bezpieczeństwa, poprawia relacje i umożliwia stworzenie głębokich rodzinnych więzi. Co więcej, prawidłowy rozwój małego człowieka może odbywać się tylko w atmosferze wzajemnego szacunku. Zyskaj stabilną rodzinę, wykonując prosty test DNA!

Reklama

Pewne ojcostwo to prawidłowy rozwój dziecka

Zapewnia mu bowiem niepodważalną pewność co do tożsamości, więzi między nim a rodzicami i pochodzenia. Warto pamiętać, że ta pewność to jedna z podstawowych potrzeb każdego z nas. Tylko jej zaspokojenie umożliwia rozwój dziecka na płaszczyznach emocjonalnej, psychicznej i społecznej.

Jeśli ten proces nie przebiega w sposób harmonijny – a w atmosferze chaosu, wątpliwości i niepewności – rozwój może być nieprawidłowy. Brak poczucia bezpieczeństwa i przynależności mogą skończyć się nawet kłopotami natury emocjonalnej zarówno w młodszym wieku, jak i starszym.

Pewne ojcostwo to szczęście i stabilizacja w rodzinie

Pewność co do ojcostwa pomoże Wam naprawić relacje, zapewniając stabilizację i wspólne życie w spokoju, radości i równowadze. Znikną wzajemne podejrzenia i zagubienie, a pojawią się uczucia pozytywne – poczucie bezpieczeństwa, szacunek, zaufanie. 

Potwierdzenie ojcostwa pozwoli też na odzyskanie kontroli nad wszystkimi aspektami życia: od emocjonalnego, przez prawny aż po finansowy. Będziecie mieli możliwość zaplanowania swojego dalszego działania, by zagwarantować dziecku jak najlepszą opiekę, na którą zasługuje.

fot. panthermedia

Pewne ojcostwo to lepsze rodzicielstwo

Zarówno taty, jak i mamy. Dlaczego? Mężczyzna, który ma pewność, że jest ojcem biologicznym, może lepiej przygotować się do bycia dobrym tatą. Rozwijają się jego instynkt ojcowski i możliwość utożsamiania z dzieckiem. Miłość, opieka i troska, jakimi pewny tata darzy swoje dziecko, to elementy, które pozwalają stworzyć zdrową relację.

W przypadku kobiety pewność co do ojcostwa gwarantuje bezpieczeństwo, harmonię wewnętrzną i możliwość wychowania małego człowieka w duchu spokoju, radości i szacunku.

Pewne ojcostwo to możliwość zadbania o rodzinę

Jeśli jakiekolwiek wątpliwości niszczą Waszą relację, z pomocą przychodzi test DNA na ojcostwo. Jego wykonanie jest możliwe jeszcze w ciąży – by ten szczególny czas przeżyć bez niepotrzebnego stresu, chaosu i nerwów. Badanie genetyczne możecie przeprowadzić też wtedy, gdy dziecko się urodzi. Wynik umożliwi rozwianie wątpliwości na zawsze, ponieważ wystarczy tylko jedno badanie w życiu.

Reklama
(0)
Komentarze