Zaloguj
Reklama

Słodkie walentynki - czyli zacznij dzień od dobrego śniadania

Autorzy: Good Food, Agencja inplusPR, informacja prasowa
Naleśniki
Fot. medforum
Naleśniki
(0)

Czy Walentynki - najsłodszy dzień w roku – nie powinien zacząć się na słodko? Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, zatem to już od tego momentu zależy jak potoczy się dzień Św.Walentego.

Reklama

Pożądanie na śniadanie

Nawet jeśli nie świętujesz Walentynek, nie lubisz czerwonych róż i plastikowych serduszek, warto w ten celebrowany masowo dzień – zrobić coś dla siebie i partnera. Może warto zatem od samego rana wykorzystać sprawdzoną metodę „przez żołądek do serca” wspomagając się afrodyzjakami, a nie pluszowym misiem czy kwiatkiem?

- Śniadanie do łóżka, czemu nie? - mówi 30- letnia Anna z Warszawy – Nie uważam tego za oklepany pomysł, bo wszyscy w skrytości ducha chcieliby zaczynać każdy dzień w taki sposób.

- O tak, warto się postarać, bo takie wspólne śniadanie w pościeli może zakończyć się bardzo ciekawie – śmieje się 28 – letni Marek – Poza tym mamy zagwarantowany Jej dobry nastrój na cały dzień – a to jest bezcenne.

Skoro śniadanie z afrodyzjakiem, to jak przygotować je w kilka minut (bo przecież musimy iść do pracy)? Na pewno można skorzystać z szybkich do przyrządzenia produktów i składników.

  

fot. ojoimages

- Z czekoladowych pomysłów nasuwają mi się od razu: gorąca czekolada, naleśniki z czekoladą, musli czekoladowe lub wafle z czekoladą – wylicza Anna - Do tego koktajl owocowy lub owocowa sałatka.Ważne, by było smacznie i kolorowo.

Reklama
(0)
Komentarze