Zaloguj
Reklama

Siła płynąca z Nas

Autorzy: Agnieszka Nowak
Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(0)

Każda kobieta, która ma już dzieci wie jak trudno zadbać o siebie mając na głowie tyle obowiązków. Ale czy naprawdę nie mamy nawet tych 15-20 min dla siebie..a czasami nawet więcej?

Reklama

Zamiast marnować czas przed telewizorem wyjdźcie. Spacer z naszymi pociechami nie tylko dotleni wasz organizm i będziecie pełne energii to jeszcze zgubicie szybciutko zbędne kilogramy. Ciężko nam jest dbać o swój wygląd przy wiecznym zabieganiu. Warto poprosić babcię by, została z wnuczętami a sama możesz się przejść do solarium, fryzjera, kosmetyczki. Masaż pleców czy twarzy też by się przydał.

Wiele firm się teraz reklamuje z naprawdę niedrogimi zabiegami, wystarczy poszukać czegoś dla siebie. A może romantyczna kolacja z partnerem tylko we dwoje bez zmartwień na głowie. Warto zmienić coś na wiosnę, weszło wiele wspaniałych nowych trendów w modzie nie tylko w ubiorze ale i na "naszym ciele". Nowa fryzura, nowy kolor włosów, zupełnie odmienny makijaż. A może tatuaż?

Sama mam dwa, które bardzo mi się podobają, zwłaszcza nad okolicą lędźwi, jest naprawdę sexy i podkreśla nasze kształty. A przede wszystkim odpowiednio dobrane ubrania. Bo choćby nie wiadomo jak drogiej firmy będziemy mieć stroje, nie odpowiednio dobrane nie dadzą nam uroku. Postaw na zdrowie, odżywiaj bez pośpiechu. Dużo ruchu, nie ważne czy to będzie ganianie się z dziećmi czy świąteczne sprzątanie. Każdy rodzaj ruchu jest dobry i zalecany dla naszego zdrowia. Odpowiednio dobrana dieta pomoże Ci szybciutko wrócić do wcześniejszej formy i oczywiście nie zapominajcie o kremach ujędrniająco - antycellulitowych.

 

My kobiety mamy tendencję do gromadzenia zbędnego tłuszczyku w najmniej porządanych miejscach, co nie wygląda sexy. Powiem wam tak, jestem mamą 2 dzieci z dużą różnicą wieku i przy obu jest naprawdę dużo pracy. Mam też sama problemy ze zdrowiem, ale nie poddaję się. Zaczęłam dużo ćwiczyć, zmieniłam radykalnie dietę, dobraną oczywiście odpowiednio do swoich potrzeb. Zmieniłam też garderobę. Do tej pory ubierałam się zazwyczaj na sportowo, ale niestety to nie jest kobiecy strój. Teraz postawiłam na sukienki, wygodne buty na obcasie i bluzeczki, które w odpowiednim kroju zakrywają wady a upiększają zalety.

Już widzę pierwsze rezultaty poczynając od siebie samej czuję się dobrze we własnej skórze a właśnie to jest sexy by piękno płynące z naszego wnętrza aż promieniało. Ważne by wierzyć w to, że wszystko się uda szybciej niż myślicie. Każda odmiana jest dobra wystarczy dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Jak same nie jesteście pewne, to specjalista wam doradzi, czy to kosmetyczka wizażystka czy fryzjerka. Warto spróbować bo jeśli ty będziesz się czuć świetnie w swojej skórze to dla wszystkich będziesz sexy mamą!

Reklama
(0)
Komentarze