Zaloguj
Reklama

Sexy mama!

Autorzy: Renata Machaczek
Kobieta w ciąży
Fot. ojoimages
Kobieta w ciąży
(0)

To proste. Choć może niewiele z nas zdaje sobie z tego tak naprawdę sprawę. Większość z nas po urodzeniu naszego malucha zaniedbuje się. Cały swój matczyny czas poświęca dziecku.

Reklama

Rezultatem tego jest to, iż zapominamy o sobie. Nie potrafimy znaleźć nawet chwili dla siebie. A każda mama powinna choć troszkę wolnego czasu mieć, który z pewnością przyda się na zrzucenie kilku dodatkowych kilogramów, które są pamiątką z okresu ciąży. Jest wiele rzeczy, które młode mamy mogą uczynić, aby być piękne i sexy. Podstawową rzeczą jest znalezienie choć chwili dla siebie.

Ważne są regularne ćwiczenia po porodzie, które z pewnością pomogą nam mamom odzyskać piękną, kobiecą figurę z przed porodu i ciąży.

Ważnym aspektem jest też dobranie właściwego biustonosza, który będzie idealnie dopasowany, przez co nie będzie zniekształacał naszych piersi. Dużą zaletą dobrze dobranego biustonosza będzie też to, że wydłuży nas on optycznie i nie będziemy się garbić. Modelująca bielizna nie jest też bez znaczenia. Z pewnością pomoże nam, szczęśliwym mamom poczuć się bardziej sexy.

Nie zapominajmy o tym, że mamy mężów dla których zawsze powinnyśmy wyglądać pięknie. Kosmetyki to niezbędna rzecz w kosmetyczce każdej z nas. Makijaż jest podstawą. Dzięki niemu z pewnością poczujemy się piękniejsze, bardziej zadbane ale przede wszystkim dowartościowane!

Fryzura też odgrywa ważną rolę. Nie zapominajmy więc o niej. Ważnym aspektem jest też dobranie właściwego stroju do naszej kobiecej figury. Każda z nas wie doskonale co jest jej atutem a co wadą. Starajmy się więc odkrywać to, co w nas piękne, a "maskować" to co uważamy za nasz "mankament".

Jest to gwarancją lepszego samopoczucia, które powinno towarzyszyć każdej młodej mamie! Zarówno w okresie ciąży jak i macierzyństwa. Pokazujmy więc wszystkim, że kobieta nawet po porodzie może być sexy !!! Wystarczy tylko troszkę wysiłku i gotowe!

Reklama
(0)
Komentarze