Zaloguj
Reklama

Sexy mamą może być każda z nas

Autorzy: Kamila Nowacka
Siłownia
Fot. ojoimages
Siłownia
(0)

Każda z nas chciałaby być piękna i atrakcyjna nie tylko przed ślubem ale i po ślubie jak również i po urodzeniu dzieci. I jest to możliwe wystarczy, że zadbamy o siebie wystarczająco wcześnie. Niestety nasza figura zmienia się podczas cudownego stanu jakim jest ciąża. Dlatego warto zadbać szczególnie w jej trakcie jak i po aby cieszyć się piękną figurą przez długie lata.

Reklama

Oczywiście figura to nie wszystko dobrze by było gdybyśmy również dbały o cerę, robiły sobie peelingi oczyszczające, aby nasza buzia była gładka i świeża.

Ujędrniajmy również całe ciało, robimy masaże prysznicem na przemian wodą ciepło - zimną, dbajmy o włosy, paznokcie i nawet minimalnie malowały się. Przy dziecku to naprawdę możliwe wystarczy dojść do wprawy i makijaż może potrwać zaledwie 5 minut!

A taki makijaż będzie trzymał się cały dzień, będziemy wyglądać świeżo, zakamuflujemy zmęczenie z naszej twarzy, które towarzyszy nam przez nieprzespane noce. Poza tym podczas ciąży należy obalić mit, że matka musi jeść za dwoje!

Oczywiście dla dwóch ale nie za, nie należy mylić tych dwóch pojęć, gdyż później możemy się już pożegnać ze starymi spodniami czy ulubioną sukienką i ciężko będzie nam zrzucać uzyskane podczas ciąży kilogramy.

Dbajmy również o dietę jedzmy dużo owoców i warzyw, które są niezbędne dla naszego organizmu, mniej kalorycznych produktów, unikajmy tłuszczów. Dzięki lekkostrawnej diecie będziemy czuły się świetnie i szybko zrzucimy zbędne kilogramy. Ważne jest żebyśmy czuły się piękne, a nasz uśmiech i nastrój udzielał się innym osobom .

Reklama
(0)
Komentarze