Zaloguj
Reklama

Seksapil jest w Nas

Autorzy: Agnieszka Nowak
Opalanie
Fot. medforum
Opalanie
(0)

Dla wielu kobiet bycie sexy oznacza bycie pewną siebie!

Reklama

I na to jest największy nacisk. Akceptacja swojego ciała i siebie samej to jest największe wyzwanie, bo niestety nie zawsze nasz wygląd odpowiada naszym oczekiwaniom. Zrelaksuj się i wyluzuj, jak będziesz spięta to sama sobie nie będziesz się podobać. Rozdrażniony głos, zmarszczone czoło w zamyśleniu. Staraj się jak najczęściej uśmiechać! A sama zaczniesz bardziej pozytywnie nastawiać się do świata mimo tylu przeciwności. Jak już sama będziesz szczęśliwa to inni też będą Cię inaczej odbierać.

Postaw na makijaż, oczywiście nie mówimy tu żebyś nakładała tego za dużo...Ważne żeby było jak najmniej,by było naturalnie.Podkreślone rzęsy,delikatna kreseczka wokół oka. Błyszczyk na usta i odrobinę różu na policzki...Będziesz wyglądać promiennie i kusząco. Włosy - mężczyźni w większości wolą długie włosy choć krótkie też są bardzo zadziorne. Kolor zależy od upodobania ważne by tobie kolor odpowiadał, nie ma co kombinować na siłę bo efekt może być zupełnie odwrotny. Nasze ciało,warto zainwestować w odpowiednie kremy do danej partii ciała np. krem do biustu, nikt tu nie każe powiększać piersi mają być jędrne i sprężyste a wielkość nie ma znaczenia. Mężczyźni wolą jak są w sam raz na ich dłoń.

Brzuch,uda i pośladki to zmora większości z nas. Kremy ujędrniające a zwłaszcza z detoksem, czyli substancjami usuwającymi złe produkty przemiany materii są bardzo przydatne i bardzo szybko radzą sobie z pomarańczową skórką. Skóra owiana słońcem, czyż nasze ciało nie wygląda pięknie w wakacje? Skóra opalona wygląda szczuplej i młodziej. Solarium nie zawsze jest dla każdego odpowiednie ale mamy do wyboru wiele preparatów które pięknie barwią koloryt naszej skóry.Warto przed ekspozycją na słońce już zacząć skórę przygotowywać. Bo jak tylko zaczniecie zakładać zwiewniejsze ciuszki to blada skóra nie da wam uroku.

Perfumy,każda z nas je lubi prawda? Oj tak lubimy kupować kosmetyki i odwiedzać perfumerię,ale czy wiecie że tylko odpowiednio dobrane perfumy do zapachu naszej skóry uwydatnią nasz seksapil? To że wam się podoba jakiś zapach to nie znaczy że jak się poperfumujecie to wasza skóra będzie ładnie pachnieć. Warto zrobić najpierw test na skórze i powąchać to miejsce po paru godzinach,bo perfumy zmieniają swój zapach w zależności jak długo są w ekspozycji na skórze. Także warto zakupić sobie trochę nowych ubrań, z wycięciami w przeróżnych miejscach ale ich zbytnio nie odsłaniających,bo sexy jest to co trzeba odkryć a nie co jest stale na wierzchu.

Reklama
(0)
Komentarze