Zaloguj
Reklama

Ponadczasowe jeansy

Autorzy: Karolina Grzechowiak
Zakupoholizm
Fot. ojoimages
Zakupoholizm
(5)

Jeansy – spodnie te zrobiły furorę już w latach 70-tych. Zawsze modne, wygodne no i przede wszystkim wytrzymałe.

Reklama

Jeansy zapoczątkował Levi Strauss, który uszył je z myślą o pracownikach poszukujących złota. Nie były one jednak zbyt wygodne. Na szczęście z biegiem lat udoskonalano ich materiał i barwę. Nikt nie przypuszczałby, że podbiją rynek odzieżowy.

Moda zmienia się z sezonu na sezon, obserwujemy prawdziwą rewolucję odzieżową. Jeansy są dalej na czasie.

Zapewne posiada je każda z nas. Nasze mamy czy babcie na pewno znajdą je w swojej szafie choć jedną parę tych ponadczasowych spodni.

Rurki, proste lub dzwony, krój nogawek zmienia się wraz z modą i upodobaniami pań. Rynek ma do zaoferowania całą gamę wzorów i krojów jeansów. Podwyższony stan lub biodrówki, wybór jest ogromny. Plusem tych spodni jest to, że pasują do każdej sylwetki. Kobiety o pełnych kształtach, szczupłe, wysokie jak i niskie mogą idealnie dopasować jeansy do swojej figury. Nie tylko krój możemy sobie wybrać, mamy również możliwość wyboru koloru.

Czarne, ciemne czy jasne – każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie. Tylko od Ciebie zależy jak będziesz wyglądać. Jeansowe spodnie świetnie prezentują się nawet ze zwykłą, T-shirtową koszulką. Wielką zaletą tych spodni jest to, że pasują dosłownie do wszystkiego. Nie trzeba mieć wyszukanej odzieży, aby wyglądać oryginalnie.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Fozik.pl, zdjęcia: ojoimages

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze