Zaloguj
Reklama

Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji - Dagmara Gmitrzak

Stres
Fot. Panthermedia
Stres
(4)

Stres towarzyszy nam codziennie i nie jesteśmy w stanie się przed nim urchronić. Możemy jednak nauczyć sie jak nad nim zapanować i wykorzystac techniki relaksacji, by nie wpłynął negatywnie na naszą duszę i ciało.

Reklama

Książka Dagmary Gmitrzak podzielona jest na dwie części. Pierwsza to "Stres, przekonania i pozytywne myślenia". Autorka wprowadza czytelnika w tematykę, przedstawia rodzaje sytuacji stresowych, pokazuje jaki mamy wpływ nie stresowe oraz co nami kieruje podczas zdenerwowania, jak się zachowujemy a także jak radzimy sobie ze stresem.

Częśc druga " Podróż w głąb ciała i umysłu" to ukazanie czytelnikowi sposobów na radzenie sobie ze stresem. Poznamy techniki oddychania i relaksacji, dowiemy się jaki wpływ na relaks ma muzyka oraz zobaczymy co dzieje się z nami podczas gdy próbujemy "ratować" siebie samych od sytuacji stresowych.

Poradnik napisany bardzo przyswajalnym językiem. Zapewne będzie bardzo pomocny, dla osób, które czują, że w ich codzienności stres niestety wygrywa nad resztą. Dzięki książce mamy okazję poznać siebie lepiej i odkryć nasze reakcje na różne sytuacje. Książka jest zbiorem wskazówek i wyjaśnień, które krążą wokoło tematu związanego ze stresem.

Lektura dobra dla każdego z nas. gdyż wszyscy mamy do czynienia z sytuacjami stresowymi, ale każdy w innym stopniu. Dołączona płyta pozwala na wyciszenie i pełną relaksację. Polecam!

Reklama
(4)
Komentarze