Zaloguj
Reklama

Piękna - szczęśliwa!

Autorzy: Iwona Gałczyńska
Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(0)

Nie trzeba wielkich wysiłków żeby wyglądać sexy! Wystarczy kilka prostych zmian, a chyba każda z nas chce być piękną mamą.

Reklama

Zmień fryzurę!

Jeśli masz długie włosy często je rozpuszczaj wtedy będziesz wyglądała bardziej kobieco, co nie znaczy, że w krótkich włosach wygląda się mniej sexy! Krótkie fryzury też dodają uroku i kobiecości. A może zmiana koloru? Czasem taka zmiana świetnie wpływa na nasze samopoczucie.

Nie daj się cellulitowi!

Pamiętaj o używaniu kosmetyków do ciała antycellulitowych. Jedz produkty z potasem, chodź codziennie na spacery. Raz w tygodniu rób sobie peeling na pośladkach i udach. Możemy te zabiegi wykonać w domu i w gabinetach kosmetycznych.

Doceniaj siebie!

Od czasu do czasu pozwól sobie na przyjemności. Wybierz się do kina, na pyszny obiad do restauracji i wypij lampkę ulubionego wina. Odpocznij od codziennych obowiązków. Wiadomo rodzina jest najważniejsza ale Ty też masz jakieś potrzeby. Pamiętaj, że to nie waga się liczy lecz wnętrze i wygląd kobiety.

Dbaj o przyjaciół!

Dzięki przyjacielowi możemy zapomnieć o problemach i zmartwieniach, które sprawiają nam przykrość. Zawsze możemy mu się wyżalić, wypłakać i od razu zrobi się lepiej. Pomimo zmęczenia i braku czasu dbaj o przyjaciół i utrzymuj z nimi kontakty.

"Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani, aby szczęśliwie ukształtować swoje życie." - Epikur

Krótko mówiąc piękna mama to szczęśliwa mama! Kobieta musi pokazywać swoje atuty i mieć świadomość tego że jest atrakcyjna. Najważniejsze jest to żeby polubić siebie.

Reklama
(0)
Komentarze