Zaloguj
Reklama

Odchudzająca droga do lata

Autorzy: Aleksandra Miler
Spacer w lesie
Fot. ojoimages
Spacer w lesie
(5)

Chcesz wyglądać jak Penelope Cruz? Być piękną, smukłą, podziwianą przez miliony? Możesz - to nic trudnego. Jest wiosna. Wielkimi krokami nadchodzi lato, a Ty pragniesz kusić każdego swoim ciałem…, dlatego zaplanowałaś rygorystyczną dietę. Zaprzestaniesz jeść z dnia na dzień, a jeśli już będziesz głodna to zaserwujesz sobie jeden, bądź dwa wafle ryżowe, ewentualnie jeszcze jabłko.

Reklama

Zaczniesz pić tylko wodę i herbatki oczyszczające organizm z toksyn, więc nie zapomnij, żeby uprawiać sport. To niezwykle ważny element odchudzania. Powyższe składniki Twojej nowej diety, pomogą Ci znaleźć się w kręgu modelek – zakochanych w swoim przerażająco szczupłym ciele - anorektyczek i bulimiczek. Jesteś na to gotowa? Jeśli tak – czytaj dalej. Jeżeli nie czujesz się pewna tego, suń wzrokiem po kolejnych słowach, abyś nigdy więcej, nawet przez jedną, szaloną sekundę nie pomyślała o jakiejkolwiek diecie cud!

Sprawa anoreksji i bulimii nie dotyczy jedynie nastolatek, którym wydaje się, że tylko dzięki szczupłemu ciału poznają nowych, niejednokrotnie bogatych znajomych, a chłopcy będą rywalizowali i nosili je na rękach. Najważniejsze to określić, gdzie zaczyna się początek wyścigu do „ideału” i niezadowolenia z własnego „ja”.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Fozik.pl, zdjęcia: ojoimages

Adres www źródła:

Kategorie ICD:


Reklama
(5)
Komentarze