Zaloguj
Reklama

Motylem będę, czyli wszystko o odchudzaniu

Autorzy: okładka i treść: Gruner + Jahr Polska Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa, Informacja prasowa
Motylem będę
Fot. Gruner + Jahr Polska Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa
Motylem będę
(0)

„Motylem będę, czyli wszystko o odchudzaniu” nie jest kolejną książką pełną prostych receptur na zrzucenie zbędnych kilogramów. Książka rzetelnie i wszechstronnie opisuje zagadnienia związane z otyłością, a zarazem w przystępny sposób wskazuje czytelnikom kolejne kroki na drodze do upragnionej wagi.

Reklama

Monika Stołyhwo-Gofron i Agnieszka Radzikowska zebrały wszystkie informacje niezbędne osobom, które chcą raz na zawsze schudnąć, nie narażając jednocześnie swojego zdrowia. Ważne miejsce w książce zawierają wskazówki dla osób, które cierpią na różne schorzenia.

Autorki rozmawiały z lekarzami na temat problemów zdrowotnych, które mogą być wywołane zarówno przez otyłość, jak i przez źle przeprowadzony proces odchudzania. W przeciwieństwie do podobnych publikacji „Motylem będę…” pokazuje, jak powinien przebiegać prawidłowy proces odchudzania, czyli taki, który nie zrujnuje zdrowia osoby pragnącej zmniejszyć swoją wagę.

Autorki uczą, jak zmienić nawyki żywieniowe i obalają mity dotyczące odchudzania. Książka zawiera dużo niezbędnych informacji o aktywności fizycznej, kosmetykach, mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegach i często pomijanym aspekcie psychologicznym.

To pierwsza na rynku polskim książka, która kompleksowo traktuje problem otyłości, nie tylko u młodych ludzi, ale także u osób starszych, które cierpią z powodu powikłań będących następstwem nadwagi.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze