Zaloguj
Reklama

Mariola Bojarska - Ferenc Sztuka dobrego życia

Autorzy: tekst i okładka: Cruso Public Relations, informacja prasowa
Papryka
Fot. medforum
Papryka
(0)

Zgodnie z założeniem „Zdrowe nie znaczy nudne!” firma Kupiec wspiera wydanie książki Marioli Bojarskiej Ferenc „Sztuka dobrego życia”. Książka jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory oraz zmienić styl życia na lepszy.

Reklama

Znana propagatorka zdrowego stylużycia próbuje przybliżyć czytelnikom filozofię wellness, czyli dobrego życia. To znacznie więcej niż właściwa dieta i porcja ruchu, masaże i wizyty w spa. Podpowiada, co robić, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia: zawodowej, prywatnej, emocjonalnej, finansowej.

Namawia aktorów, dziennikarzy, polityków, którzy byli gośćmi jej programów telewizyjnych, do tego, by zdradzili, jak radzą sobie z różnymi problemami.

Dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami, proponując:

  • Nowatorską dietę opartą na gęstości energetycznej i gęstości odżywczej, która pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę, świetne samopoczucie i odmieni Wasze życie.
  • Ponad 30 całodziennych menu (1200-1500 kcal) wraz z przepisami opracowanymi i zbilansowanymi przez dietetyków współpracujących z programem Sztuka życia, ukierunkowanymi na zapobieganie różnym dolegliwościom.
  • Wskazówki lekarzy dotyczące tego, jak zachować zdrowie i radzić sobie m.in. ze stresem, bezsennością, cukrzycą, cellulitem, negatywnymi objawami menopauzy, utratą koncentracji oraz problemami ze skórą i włosami.
  • Różne formy ruchu, takie jak joga, drums alive, pilates, które poprawiają kondycję fizyczną i pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów.

Czym jest sztuka dobrego życia? To sztuka życia w zdrowiu. Jak być zdrowym? Myśleć o nim. Dbać o profilaktykę – mądrze się odżywiać, zażywać ruchu, wsłuchiwać się we własne ciało i je dopieszczać. I o tym traktuje ta książka. Polecam

Jolanta Kwaśniewska

Mariola Bojarska-Ferenc od lat traktuje popularyzację zdrowego stylu życia jako swoją misję. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Jest autorką programu Sztuka życia w TVP2, w którym razem z gwiazdami filmu, estrady i sportu przekonuje, że warto zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, by zachować dobrą formę i osiągnąć sukces. Regularnie pisze felietony do miesięcznika „Pani”.

Wydała trzy kasety wideo z ćwiczeniami oraz książki Cudowny ruch i Zatrzymaj czas, które spotkały się z uznaniem czytelniczek.

Należy do największych na świecie organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA i IDEA. Uczestniczy w światowych kongresach i szkoleniach, na których poznaje najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia.

Informacja od redakcji:

Już niedługo na www.FOZIK.pl pojawi się recenzja tej książki. Czekajcie zatem, na opinię redaktor Katarzyny Irzeńskiej, która podjęła się przeczytania tej książki!

Reklama
(0)
Komentarze