Zaloguj
Reklama

Koniec z terrorem diet!

Autorzy: Iwona Gach, Wydawnictwo Rodzinne
Jedz, chudnij i ciesz się sobą
Fot. medforum
Jedz, chudnij i ciesz się sobą
(5)

Nie wierzę w żadne diety, za to wierzę mocno w efekt jo-jo. – pisze Kasia Cichopek w swoim nowym poradniku „Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!”, który pojawi się w księgarniach już w listopadzie. W rok po premierze pierwszego bestsellera dla młodych mam „Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!”, Kasia wraz z ekspertami postanowiła doradzid kobietom jak jeśd pysznie, a przy okazji schudnąd. Tym razem zaprosiła do współpracy dietetyka, psychologa oraz lekarza ginekologa, z którymi wskazuje smaczną i zdrową drogę do sukcesu bez ciągłego odchudzania i odmawiania sobie tego co lubimy.

Reklama

W książce odnajdziemy m.in. psychologiczne mechanizmy tycia i skuteczne metody walki z nimi, jadłospisy dla różnych typów kobiet, sprawdzone sposoby na kulinarne grzeszki, specjalne wskazówki żywieniowe dla mam, prawdziwe historie kobiet, które schudły raz na zawsze oraz ponad 40 sprawdzonych przepisów na proste, pyszne dania.


Poradnik powstał z inspiracji i przy współudziale czytelniczek z Klubu Sexy Mama na Facebooku, których jest już blisko 4 tysiące oraz bohaterek programu telewizyjnego Sexy Mama, którego Kasia zrealizowała już 3 edycje dla Polsat Cafe. - Właśnie podczas spotkao z nimi wyszła na jaw potrzeba poważniejszego porozmawiania o tym, co jemy, ile i jak. Kobiety często powtarzają „Muszę jeśd mniej”. Wtedy zawsze odpowiadam, że najczęściej to nie ilośd, ale jakośd naszych posiłków jest tym, nad czym trzeba popracowad. – przyznaje autorka.

Sponsorzy:

 

 


Patronat:

Reklama
(5)
Komentarze