Zaloguj
Reklama

Kocha? czy nie kocha?

Autorzy: Renata Machaczek
Relacje w związku
Fot. panthermedia
Relacje w związku
(5)

Idealny związek, to taki na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie, tak jak przysięgaliśmy to przed ołtarzem.

Reklama

Gdzie miłość króluje pomimo wieku, upływu lat, a jeden dla drugiego jest podporą i zawsze możemy na siebie liczyć. W takim związku ważna jest szczerość, zaufanie, pełne oddanie, poświęcenie, wyrozumiałość i umiejętność rozwiązywania problemów. Idealnie jest wtedy, gdy dajemy, nie tylko bierzemy. 

Odwzajemniamy każdy uśmiech, każdą uronioną łzę, a przeciwności losu, problemy i kłopoty wzmacniają nasz związek i stajemy się sobie jeszcze bardziej bliscy.

Każdy związek, aby mógł przetrwać próby czasu, musi być pielęgnowany, by nawet po dwudziestu latach bycia razem tak samo biło nam serce na widok ukochanej osoby, jak za czasów młodości.

Idealny związek to prawdziwa miłość, nie tylko wtedy gdy jest dobrze i zdrowie dopisuje, ale również wtedy gdy się wszystko wali, gdy choroba dopada, gdy pierwsze zmarszczki pojawiają się na skroni i nic nam wtedy straszne nie jest, bo mamy przy sobie partnera, który kocha, rozumie i w każdej chwili utuli Twe skołatane serce i dzięki temu czujesz się bezpiecznie.

fot.panthermedia

A prawdziwa miłość to taka, która przetrwa wszystkie burze, te małe i duże, przejdzie każdą drogę cierniową, pokona każdą przeszkodę, a z upływem lat będzie tak samo silna i trwała jak na początku.

To wędrówka przez życie dwojga ludzi, którzy wzajemnie się wspierają, kochają, opiekują sobą nawzajem i są dla siebie wszystkim, mimo wszystko...

Reklama
(5)
Komentarze