Zaloguj
Reklama

Jak być sexy mamą?

Autorzy: Kamila Nowacka
Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(0)

„Matka (mama) – kobieta, która jest rodzicem, urodziła i zazwyczaj jednocześnie wychowuje własne (lub cudze) dziecko. Jest to podstawowa relacja w rodzinie. W prawie rodzinnym matka jest wstępną krewną pierwszego stopnia w linii prostej, od którego dziecko pochodzi bezpośrednio. W genealogii matkę i dziecko łączy filiacja, a matkę z ojcem łączy koicja.. W języku potocznym matką nazywa się czasem także teściową. Matka wychowująca dzieci z poprzedniego małżeństwa swego męża to macocha.”

Reklama

Wiemy zatem co oznacza słowo matka, teraz musimy tylko zrobić wszystko, wykorzytstać wszystkie możliwe sposoby, aby stać się jeszcze również seksowną.

- Ruch to zdrowie!

Spacer, bieg,wędrówka pieszo zamiast np. autem pomoże zrzucić zbędne kilogramy,

- Dobrze zbilansowana dieta!

Warzywa,owoce, woda mineralna to twój przyjaciel numer jeden - Ujędrniające balsamy, kremy, serum wyszczuplające dla poszczególnych partii ciała! Możemy je stosować na brzuch uda biust czy pośladki, wykonując przy tym masaże poszczególnych partii ciała.

  

- Prysznice

Zmienną tempertaurą na poszczególne partie ciała zahartuje skórę, poprawią jej ukrwienie co spowoduje, że będzie bardziej napięta i jędrniejsza. Wskazane przede wszystkim na biust i pośladki.

- Aerobik w domu

Ćwiczymy w domu, gdy dziecko śpi w łóżeczku, wiadomo gdy jest małe ciężko nam iść np. na siłownię czy fitness. -Joga-trening pozwoli ci się wyciszyć, zrelaksować i odstresować. - Odpowiedni strój. Noś buty na delikatnym obcasie wtedy nogi optycznie wydadzą się szczuplejsze, dobrze dobrany biustonosz podniesie i uwydatni piękne piersi, teraz możemy pozwolić sobie na większe dekolty, a takie bluzki są łatwiejsze przy karmieniach.

Reklama
(0)
Komentarze