Zaloguj
Reklama

GLOSSYBOX - Idealny prezent na święta

glossybox, grudzien
Fot. medforum
glossybox, grudzien
(0)

GLOSSYBOX stworzył na Święta wyjątkową edycję pudełek, w których znalazły się elegancko zapakowane zestawy markowych kosmetyków, idealne na prezent, zarówno dla bliskich, jak i dla siebie.

Reklama

Wielkie odliczanie do Gwiazdki właśnie się rozpoczęło i to już znak, że Święta są tuż za rogiem. Większość z nas od dawna ma już zaplanowany świąteczny rozkład jazdy. Jedyne, czego nam zawsze brakuje niemal do ostatniej chwili, to pomysł na perfekcyjny podarunek. W tym roku można się pożegnać się z szałem zakupów tuż przed Wigilią. GLOSSYBOX to jedyny w swoim rodzaju prezent, który uratuje nas przed poddaniem się panice i świątecznej gorączce. Zwykle to mężczyźni mają talent do robienia zakupów na ostatnią chwilę, nie zawsze z dobrym skutkiem. Kobiety jednak też nie mają łatwego zadania, najczęściej same muszą kupić podarunki dla wszystkich, muszą więc mieć studnię bez dna z pomysłami. Trudno jest idealnie trafić z doborem jednego markowego kosmetyku, dlatego GLOSSYBOX daje gotowe rozwiązanie na elegancki prezent kosmetyczny, który nie pozwala na rozczarowanie, gdyż zawiera aż 5 różnych produktów najlepszych marek, a w dodatku jest pięknie zapakowany i nie trzeba się po niego nigdzie wybierać. Przychodzi wprost pod wskazany adres. 

Jak być pewnym, że podarunkiem wywołamy uśmiech od ucha do ucha? Z pomocą wysokiej jakości kosmetyków, które na dodatek pięknie się prezentują. 

Oto opisy wszystkich kosmetyków z grudniowego pudełka GLOSSYBOX:

MARKA: CLARENA

PRODUKT: Stem Cells Cream – krem z roślinnymi komórkami macierzystymi

CENA za pełnowymiarowy produkt: 50 ml/142 zł

Opis produktu: Krem z roślinnymi komórkami macierzystymi, stymuluje odnowę naskórka oraz syntezę kolagenu i elastyny. Antileukine 6® hamuje powstawanie stanu zapalnego i zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Oparty w 100 % na naturalnych składnikach, polecany dla wrażliwej, skłonnej do alergii i atopii skóry.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze