Zaloguj
Reklama

Dobry początek - D. Nicholls

Współautorzy: okładka i zdjęcie: księgarnia Gandalf
dobry, poczatek
Fot. księgarnia Gandalf
dobry, poczatek
(0)

O tym, że życie studenckie może być bardzo ekscytujące Brian Jackson -  bohater powieści wiedział już przed pójściem na studia. Nadszedł wielki oczekiwany dzień na stanie się samodzielnym. Brian był strasznie podekscytowany samym faktem ile teraz w jego życiu się zmieni i  że w końcu będzie mógł pobyć sam ze sobą, a nie obok mamusi. 

Reklama

 

 

Kochał ją bardzo, ale jak na dorosłego faceta przystało, musiał być bardziej męski -  czyli samodzielny.

Alice- jego obiekt westchnień od samego początku stała się dla niego inspiracją i głównym powodem do myślenia. Brian cały czas chce zaimponować dziewczynie i wymyśla coraz to zabawniejsze sytuacje, byleby tylko dziewczyna się nim zainteresowała. Sam bohater książki jest barwną postacią, która mogę bezwarunkowo stwierdzić jest niesamowitym obserwatorem świata.

Omawiając poszczególne kwestie, opisując ludzi czy przedmioty, robi to z taką dokładnością, że ¾ ludzi zapewne nie zwróciłoby uwagi na te elementy, które on opisuje.

To pełna zabawnych akcji opowieść o studenckiej miłości, relacjach damsko-męskich i o tym, że wcale nie jest to takie łatwe by zaimponować dziewczynie. Brian jest bardzo dobrze zaznajomiony z różnego rodzaju zagadkami i nie stanowią dla niego problemu różnego rodzaju pytania. Jego celem jest dostanie się do uniwersyteckiej drużyny teleturnieju.

O tym jak Brian poradził sobie z zdobywaniem serca Alice i czy w ogóle mu się to udało dowiecie się po przeczytaniu tej książki. Zapewne rozbawi Was ona do łez. To lekka i przyjemna opowieść o młodych ludziach i ich codzienności. Więcej informacji o książce oraz jej zakupie zobaczysz tutaj.

Serdecznie polecam lekturę, pozwoli Wam na chwilę zapomnienia i powrót do czasów młodości. 

Reklama
(0)
Komentarze