Zaloguj
Reklama

Być kobietą sexy ...

Autorzy: Renata Machaczek
Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(5)

Tytuł sexy mamy wpisany jest w wysiłek i ogromny trud, jaki musi włożyć młoda mama, aby być sexy. Młoda mama po porodzie potrzebuje czasu i motywacji, aby podjąć właściwe kroki w kierunku dobrego wyglądu.

Reklama

Z uwagi na to, że najwięcej naszego czasu spędzamy z dzieckiem, powinnyśmy ten czas wykorzystać jak najlepiej również z korzyścią dla siebie. Wspólne spacery z własnym maleństwem, przy pięknej pogodzie, poprawią nasze samopoczucie, a także poprawią naszą kondycję fizyczną.

Razem ze swoim maleństwem możemy również wybrać się na basen, ponieważ nie ma nic zdrowszego i lepszego dla świeżo upieczonej młodej mamy, jak relaksująca kąpiel połączona z zabawą z dzieckiem. Ważne są także regularne i dietetyczne posiłki o stałych porach, na które składają się między innymi świeże warzywa i owoce, a także ryby. Każda młoda mama powinna pamiętać o wypiciu przynajmniej półtora litra wody dziennie, która pomoże nam w dążeniu do naszego celu, jakim jest bycie zgrabna i piękną mamą.

Pamiętajmy również, aby ostatni posiłek najpóźniej spożywać do godziny osiemnastej. Nasza figura z biegiem czasu zacznie wracać do dawnej postaci, ważna jest także cierpliwość. Pomocne będą również kosmetyki, balsamy, maseczki, które pomogą w regeneracji, ujędrnieniu i nawilżeniu naszego ciała. To wszystko dla niedospanej i zabieganej młodej mamy może być bardzo trudne, ale wysiłki uwieńczone sukcesem motywują do podjęcia tych wszystkich działań, dzięki którym stracimy któryś kilogram, poczujemy się ładne i atrakcyjne.

Teraz tylko podkreślimy nasza figurę małą czarną, do tego biżuteria, but stosowny do kreacji, delikatny makijaż i sexy mama rusz na podbój świata.

Reklama
(5)
Komentarze