Zaloguj
Reklama

Bestsellerowy poradnik, który wyzwoli Cię z tyranii diet i … odchudzi o kilka kilogramów!

Autorzy: Iwona Gach, Wydawnictwo Rodzinne
Audiobook, 101 rzeczy lepszych od diety
Fot. medforum
Audiobook, 101 rzeczy lepszych od diety
(5)

Chcesz być szczuplejsza, ale nie lubisz rygorystycznych diet? Oto książka, dzięki której błyskawicznie, bezboleśnie i w świetnym humorze zrzucisz kilka kilogramów. Dzięki temu zabawnemu anty-dietetycznemu poradnikowi odkryjesz 101 sposobów, by: pozbyć się nawyków prowadzących do nadwagi, zmienić sposób myślenia, a dzięki niemu – figurę, ubierać się tak, żeby wyglądać olśniewająco, odnaleźć harmonię ciała i duszy, zrozumieć, że dieta stanowi problem, a nie rozwiązanie.

Reklama

„To świetny, pełen poczucia humoru poradnik z pogranicza dietetyki i mody, napisany z myślą o kobietach, które chcą zmienić swój wygląd. Myślę, że dla czytelniczek, oprócz oczywiście rad dietetycznych, ciekawe będą proponowane przez autorkę triki, które pomogą dobrze wyglądać każdej z nas. Co ważne, bez nadmiernych wyrzeczeń."


– Anna Guzik, aktorka


„Wspaniała lektura dla wszystkich, którzy mają już dość życia o liściu sałaty i grejpfrucie!”


- F. Wells, Amazon.co.uk

Opinie czytelniczek - Pięć powodów, dla których warto kupić tę książkę:


1. Bo to nie jest poradnik o dietach, tylko głęboko przemyślana, inteligentnie napisana i zabawna lektura, która w dodatku ozdobi każdą półkę czy szafkę nocną.
książka dostępna także jako AUDIOBOOK czyta ANNA GUZIK
2. Bystry i zabawny styl Mimi Spencer sprawi, że podczas lektury w autobusie czy tramwaju będziesz z zawstydzeniem zwijać się ze śmiechu.
3. Nabierzesz też ochoty, by czytać fragmenty tej książki na głos swoim znajomym.
4. Odkryjesz przygotowany przez autorkę cały bufet wskazówek i rad, które sprawdzą się zawsze i wszędzie, niezależnie od wieku czy figury.
5. Dzięki tej książce poczujesz się dobrze ze samą sobą. Naprawdę.”


- Claire, Amazon.co.uk

„Żadna tam fizyka jądrowa, tylko sensowne rady.” - Cornish Maid, Amazon.co.uk


„Dziękuję za „101 rzeczy…”! Na nowo odkryłam samą siebie.” - Ursula 51, Authorsplace.co.uk

Autorką książki jest MIMI SPENCER, brytyjska dziennikarka specjalizująca się w tematyce urody i stylu, laureatka licznych nagród. Współpracuje na stałe z magazynem „Yes”, pisuje do „Observer Woman”, „Grazii” i wielu innych czasopism oraz gazet. Z własnego doświadczenia wie, czym są problemy z wagą i tyrania ciągłych diet, dlatego teraz postanowiła podzielić się z tobą swoimi sekretami. Zdradza, jak wyglądać oszałamiająco i szczupło bez konieczności stosowania diety!
 

Reklama
(5)
Komentarze